Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Tokki - sklep internetowy

Komentarze

Kashimashi ~Girl Meets Girl~: Shoujo wa Shoujo ni Koi o Shita

 • Avatar
  A
  Lucy 9.09.2010 19:49
  Mi też się podoba zakończenie. Ja już myślałam, że w 13 odcinku nic się nie zmieni, a tu takie zaskoczenie ! ^^
  Śliczne to było, cieszę się że  kliknij: ukryte . ^^

  Ukryto spoilery.

  Morg
 • Avatar
  A
  Mitsurugi 24.03.2009 02:02
  Sugoi, Kawaii, kocham :]
  Osobiście uważam, że to świetny romans! Uwielbiam yuri i shoujo­‑ai, więc nie ma nawet najmniejszych obiekcji co od tematyki. To typowo słodki romansik, nie oryginalny, komediowy, w ogole nie dramatyczny, schematyczny, ciepły, zawierający, wyznania miłości i pocałunki, a do tego ze słodziutkim, kawaii happy endem w OVA!! No sugoi, choć wielu się nie zgodzi, ale ja głównie za takie anime to kocham, może ambitne nie są, ale pełne miłości, szczęścia i uśmiechu. I strasznie się cieszę, że Hazumu wybrał JĄ, a nie tamtą głupią wywłokę. Od początku zawzięcie kibicowałem temu parringowi, i popłakałem się ze szczęścia na końcu :D :D :D. A tamta niech spada na drzewo, jak się nie umie docenić tego co los ci w swej łasce zsyła, szczególnie jeśli to miłość. Zaś wybranka bohaterki zawsze ją rozumiała, wspierała, nawet jeśli wymagało to trochę poświęcenia, no i nie była tak egoistyczna jak tamta ****. Long life ten parring, a tamta niech się utopi….pfffffff

  Imion nie wymieniam, bo nie chcę spoilerować.

  Ah, przypominają mi się moje ulubione happy endowe romanse, jak min. Onegai Teacher….

  Polecam każdemu maniakowi romansów :D :D :P
 • Avatar
  A
  wa-totem 4.09.2007 21:46
  o_O''
  Właściwie, jako zatwardziały fan  kliknij: ukryte  powinienem być zadowolony… ale jednak  kliknij: ukryte  dziwnie.

  Pewnie dlatego że jako zdecydowany hetero obstawiałem że moja ulubiona bohaterka wskoczy pod najbliższy przelatujący statek obcych licząc na zreplikowanie wiadomego efektu w drugą stronę… Cóż.

  W każdym razie, oprócz wyjaśnienia okrótnego cliffhangera z serii TV, mamy jeszcze przekrojowy „teledysk” do pełnej wersji openingu.

  Dla widza serii TV ten ekstra odcinek to de facto obowiązek ;3
 • Avatar
  R
  Set87 15.01.2007 12:16
  Że co?
  No to teraz jestem zła. Jak to bez pomysłu? Kaszimaszi kończy się pięknie i romantycznie, a recenzent pisze, „bez pomysłu”. To, co, mieliby poumieraćwszyscy aby recenzent był zadowolony?
  • Avatar
   Grisznak 15.01.2007 18:29
   Re: Że co?
   W moim odczuciu twórcom zabrakło jakiegoś oryginalnego pomysłu na zakończenie i machnęli mocno sztampową końcówkę, bez żadnego zaskoczenia czy ciekawostki.
   Oczywiście, rozumiem, że i taka może się komuś podobać.
   • Avatar
    fillip75 23.01.2007 13:00
    Re: Że co?
    Ależ była ta ciekawostka. Oj, była. Porównaj zakończenie z odc. 12 z tym. Przecież to całkiem inne bieguny.
    • Avatar
     Mitsurugi 24.03.2009 12:56
     Re: Że co?
     Ja również uważam, że zakończenie było ciekawe i dobre. Bo po prostu adekwatne do serii. Co mieli zrobić? Dramatyczne zakończenie? Śmierć bohaterów? Poświęcenie? Upleść intrygę? Przecież to by w ogóle nie pasowało do charakteru tej serii! A tak jest słodko i romantycznie, no i bohater wybrał jedną, a nie jak w innych trójkątach i haremówkach, żyje z kilkoma. Imo bardzo dobre zakończenie, Grisznak :]