Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

Akanesasu Shoujo

 • Avatar
  A
  I. 19.11.2018 21:51
  Byłam już bliska porzucenia, ale po dzisiejszym odcinku dam jeszcze jedną szansę… Może wreszcie coś ruszy w sprawie  kliknij: ukryte 
 • Avatar
  A
  Otak 17.10.2018 13:43
  ep 1,2,3
  Póki co moimi ulubionymi postaciami są obie Asuki i Chloe. Szacun za brak fan serwisu pomimo że same żeńskie postacie. Całkiem sympatyczne urban fantasy.
 • Avatar
  A
  Kysz 4.10.2018 19:07
  Po 1 epku
  Zaczęło się całkiem nieźle nawet. Większych głupot nie wyłapałam, może trochę za mało było zdziwienia u bohaterek, kiedy faktycznie przeniosły się do innego świata. Od biedy można to przypisać niedowierzaniu, ale znowuż rzucenie się do głaskania nieznanych stworzeń nie jest najmądrzejszą rzeczą, którą można zrobić. Podobał mi się za to sam moment przenosin do tego świata – ot, nagle w nim były, bez żadnych fajerwerków, niepotrzebnych udziwnień ani tym podobnych pierdół. Poza tym jest mnóstwo tajemnicy, choć już wiadomo, że zmarły braciszek bohaterki odegra w tym sporą rolę. Nie rusza mnie ten motyw jakoś szczególnie, ale może uda się nie zepsuć tej serii nawet z nim.

  O bohaterkach póki co niewiele można powiedzieć. Mamy raczej sztampowy zestaw – ta energiczna, ta niewinna, ta milcząca, ta wyszczekana i ta porządna. Patrząc po endingu każda z nich będzie miała swoją smutną historię, ale może tchną w nie choć trochę życia. Ciekawe, czy każda z nich będzie miała swoje alter ego w tym równoległym świecie (na razie nigdzie ich nie było widać, choć nie wiem kto to na tym drzewie siedział).

  Wizualnie było ok, ale bez szału. CGI brzydkie na poziomie, tj. nie wypala oczu, ale jest brzydkie, bo to komputer. Projekty postaci mi się podobają, acz do szczególnie oryginalnych nie należą. Cała reszta to raczej przeciętny standard. Gorzej z muzyką – tak źle wkomponowanej piosenki w scenę akcji dawno nigdzie nie słyszałam. Tak jakby randomowo coś puścili, bo musiało coś lecieć.

  Pewnie będę śledzić, chociażby z ciekawości, co tu dalej wymyślą. Nie nastawiam się na żadne cudo, więc może się też nie zwiodę.
  • Avatar
   Otak 8.10.2018 20:31
   Re: Po 1 epku
   Za to muzyczka z openingu jest ładna. Animacja walk dynamiczna i płynna. No i spoko tajemniczy klimat.  kliknij: ukryte 
  • Avatar
   Otak 8.10.2018 20:45
   Re: Po 1 epku
   Plusem wg mnie jest też to że zero fan serwisu pomimo tego że mamy same żeńskie protagonistki.