Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

Ore ga Suki na no wa Imouto Dakedo Imouto ja Nai

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Saber 18.10.2018 18:02
  Jaka szkoda, że to jest takie brzydkie. :( Drugi ep wyglądał jeszcze słabiej niż pierwszy. W serii z wieloma postaciami żeńskimi, które mają być ładne i w ogóle, szczególnie to boli. Ale nadal przyjemnie mi się oglądało odcinek, bo sama historia i postaci mi odpowiadają (Suzuka jest nadal słodziutka i miła, to dla mnie bardzo przyjemna postać). Jednak gdyby jeszcze wizualnie było to lepsze, chociaż przeciętne…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  Nikodemsky 17.10.2018 17:57
  ep2
  Bajka sama w sobie jest całkiem fun – nic nadzwyczajnego ale trafia na pewno w gusta konkretnego targetu. Poważny problem natomiast jest z samą animacją, które jest po prostu tragiczna… nawet seiyu dają radę ale to nijak się nie zgrywa z tym, co się dzieje na ekranie. Byle jaka mimika i proporcje twarzy, kadry jakby szczątkowe i chaotycznie zmontowane sceny… nie ogląda się tego tak przyjemnie, jakby faktycznie mogło być. To wygląda naprawdę na amatorską robotę.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Saber 10.10.2018 22:49
  Czekałam na tę serię i w końcu jest. Jest raczej tak, jak się spodziewałam. Liczyłam się z dość słabą stroną wizualną i faktycznie animacja jest sztywna. Było trochę niezręcznych scen. Choćby te pantsu 20­‑letniej loli. Uh. Ale generalnie nie jestem rozczarowana, bo mam to czego oczekiwałam. Jako fanka motywów romantycznych z rodzeństwem w roli głównej, wygląda na to że dostanę to na co liczyłam. Suzuka jest urocza, wydaje się być przyjemną postacią, lubię jej design, jej głos i fajnie, że sama przed sobą przyznaje się do swojego uczucia. Liczę na progres w tej relacji. Mam nadzieję, że jakościowo będzie znośnie i że inne postaci okażą się także znośne. Wątpię abym kogoś poza Suzuką tak tutaj polubiła, dlatego mam nadzieję na jak najwięcej tej postaci właśnie i jak najwięcej jej interakcji z bratem. Czekam na więcej.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  Nikodemsky 10.10.2018 18:49
  Pomysł spoko, takie trochę oreimo/erosensei ale projekty postaci są bardzo przeciętne, jeśli nie nawet słabe i animacja jest jakaś taka… uproszczona? Da się do tego przyzwyczaić ale wolałbym, aby prezentowało to chociażby wizualny poziom eromangi. No i całość jest poprowadzona lekką ręką, nie ma w tym krzty realnych postaci, reakcji, czy sytuacji.

  Zerknąłem kątem oka na mangową adaptację i tam przynajmniej rysunki są poprawne, do tego całość czyta się bardzo wygodnie. Zastanawiam się nad potrzebą istnienia tej adaptacji anime.

  W podsumowaniu po pierwszym odcinku – siostrzyczkowa zapchajdziura w wersji tv.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime