Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Medalikon Horror Show 2019

Komentarze

Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  MrParumiV18 30.06.2019 16:54
  Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai po 13 odcinku (koniec)
  No i w końcu nastał koniec. I w sumie teraz ciężko mi to jednoznacznie ocenić. Z racji tego, że znam pierwowzór, to z jednej strony jestem lekko rozczarowany seansem, bo manga jak już pisałem we wcześniejszych komentarzach, według mnie o niebo lepsza w każdym aspekcie, ale za to z drugiej strony seria animowana dostarczyła mi naprawdę bardzo dużo przyjemnych i pozytywnych wrażeń, nawet jeśli ta strona techniczna nie była za dobra, więc ostatecznie chyba oceniam pozytywnie, lecz na ten mój werdykt bez wątpienia ma duży wpływ enjoyment, ostatecznie zekranizowanie już w tym pierwszym sezonie wypadu pod gwiazdy Fumino i Nariyukiego oraz zapowiedź kontynuacji na którą czekam i z miłą chęcią ją obejrzę. Ogólnie rzecz biorąc jest to bardzo przeciętna produkcja i pod względem realizacji, i pod względem jakości przeniesienia mangi na ekrany, ale dobrze, że przynajmniej seiyuu zagrali w miarę okej, bo dzięki temu ratowali niektóre spadkowe momenty. Jeśli miałbym cokolwiek polecić lub doradzić to zdecydowanie bardziej zachęcam do sięgnięcia po mangę, która prze pięknie narysowana i o wiele lepiej rozwija charaktery postaci oraz ich relacje. To tyle ode mnie, pozdrawiam. ;)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Nikodemsky 27.06.2019 16:43
  [link] – będziemy mieli drugi sezon na jesień.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 4
  MrParumiV18 26.05.2019 18:16
  Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai po 8 odcinku
  Scenariusz kuleje, strona techniczna niezwykle przeciętna i postacie wydają się takie jakby spłycone względem pierwowzoru mangowego, ale z pewnością serię dokończę ze względu właśnie na komiks, bo wydaje się, że uda im się zmieścić w tych 13 odcinkach niespodziewany wypad „pod gwiazdy”, na co bardzo czekam  kliknij: ukryte  Szkoda tylko, że seria wydaje się być w 100% reklamą mangi, bo wtedy nie ujrzymy na ekranach tych świetnych scen z Sensei czy też Asumi, no ale cóż, pierwowzór i tak to rekompensuje. Natomiast wracając do mangi to serdecznie zachęcam zerknąć, szczególnie fanom szkolnych haremów z dodatkami romansu. Jest bez wątpienia lepsza od anime pod każdym względem, jakoś tak przyjemniej prezentuje historię i charaktery postaci, szczególnie teraz – po 100 rozdziałach, gdy już większość paczki została fajnie wykreowana pod względem przeszłości i swoich prywatnych celów/marzeń. No i oczywiście kreska jest prze piękna biorąc pod uwagę projekty i mimikę postaci, dlatego jeśli przepadasz za tymi gatunkami, a ekranizacja cię odpycha to obowiązkowo sięgnij po komiks. A osoby nie zainteresowane taką tematyką tutaj raczej nie dotrą, więc nie widzę sensu ich uwzględniać. ;)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  MrParumiV18 18.05.2019 17:12
  Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai po 2 odcinku
  Dzięki temu – [link] – w ogóle zainteresowałem się tym tytułem. Klasyka i schematy gatunku, ale w postaci mangowej, szczególnie w tym materiale wygląda to po prostu genialnie. Szkoda, że pierwsze odcinki nie prezentują się wizualnie tak dobrze jak pierwowzór, ale źle też nie jest i z pewnością będę kontynuował oglądanie, a i zapewne za mangę się w końcu zabiorę, bo bez wątpienia pięknie narysowana.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 2
  Saarverok 23.04.2019 06:41
  Taka klasyka gatunku, jeżeli chodzi o harem. Wprowadzą 10 dziewczyn i każda dostanie jeden odcinek. Ni ziębi, ni grzeje, ale od biedy da się obejrzeć.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Maxromem 8.04.2019 01:02
  Cieszą mnie w miarę postaci obu dziewczyn – nie są irytujące, a miejscami nawet zabawne. Co do reszty – standardowy harem szkolny, zapewne ze wszystkimi jego wadami i zaletami. Wątpię, żeby było to coś rewolucyjnego, ale może będzie chociaż dobre.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 4
  Kamen 7.04.2019 23:03
  Póki co takie sporo gorsze Pięcioraczki.
  Ale idzie od biedy obejrzeć.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime