Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Sarazanmai

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  A
  Ancietejka 21.06.2019 21:50
  koniec
  Dobre zakończenie i ogólnie bardzo porządna produkcja – można się było tego spodziewać po Ikuharze. Nie zachwyciło mnie jak „Mawaru Penguindrum”, zapewne przez to, że historia nie była tak rozbudowana, ale i tak seans był przyjemny, przeżywany z poczuciem, że oglądam coś porządnego, jak zauważył mój przedmówca – na poziomie. Z nowości to dla mnie najlepsza seria wiosennego sezonu.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Impos 21.06.2019 01:49
  Odcinek 11
  Brakowało mi trochę rozwiązania wątku Enty  kliknij: ukryte , ale generalnie to nie była zła końcówka…
  I do tego ten ending ( kliknij: ukryte ).
  Rzadko się trafia anime, które by tak trzymało poziom pod każdym względem (graficznie, muzycznie czy fabularnie). Szkoda, że taka seria nie trafia się w każdym sezonie…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  odpowiedzi: 1
  Ancietejka 14.06.2019 11:51
  Szkoda mi  kliknij: ukryte  :(

  Pozostał jeden odcinek, zobaczymy, jak wszystko się rozwiąże.

  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Ancietejka 3.05.2019 12:45
  po czterech odcinkach
  Do ogólnych zachwytów, które wyraziłam w poprzednim komentarzu, dopiszę tylko jedno – muzyka jest absolutnie fantastyczna. Nie tylko piosenki, ale i motywy muzyczne, które pojawiają się przy scenach z poszczególnymi bohaterami (np. przy Sarze, tej prawdziwej). A powtarzanie utworów (i w raz z nimi scen) mi w ogóle nie przeszkadza, liczę tylko, że policjanci zaczną w końcu odgrywać ważniejszą rolę niż dotychczas. Na marginesie, dopiero tutaj odkryłam, jak Yoshimasa Hosoya świetnie śpiewa i ma przyjemny głos.

  [link]  – no nie da się przynajmniej nie poruszać nóżką, nie da i już :)
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Saarverok 23.04.2019 05:47
  Yyyyyyyyyyyyyyy… chyba mam coś z głową, że obejrzałem te dwa odcinki i w jakiś sposób nawet strawiłem zawartość.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  blob 22.04.2019 21:21
  Tak. Seria jest atrakcyjna wizualnie. Ale jest też męcząca. Można powiedzieć że Yuri Kuma miało swoje Yuri, teraz czas na Yaoi. Ale ja oglądając te serię, wyzbywając się wszelkich awersji do boys love stwierdzam, że seria jest zbyt męcząca na mój gust. Nie jestem w stanie tego oglądać. Konwencja to jedno, seria jest po prostu zbyt „naszprycowana” żeby ją normalnie oglądać…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Ancietejka 22.04.2019 20:41
  To jest tak cudownie porypane, że aż genialne. :D Mój faworyt w tym sezonie. Coraz bardziej podoba mi się też opening i ending, choć oczywiście w drugim odcinku show skradła  kliknij: ukryte  Mam nadzieję, że w kolejnych odcinkach będzie ich więcej.

  Scena po endingu – w „Mawaru Penguindrum” też mieliśmy  kliknij: ukryte  Widać, reżyser lubi ten zabieg (nie wiem, jak w innych jego dziełach).
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  vries 22.04.2019 00:10
  GAAAAAAAAAAAAAAAAY!
  RobięHaki i Sensrazanami ścigają się chyba o prym najbardziej gejowej serii sezonu. W sensie oba te tytuły mają szansę być u mnie serią sezonu, ale są jednocześnie niesamowicie gejowe. Bycie białym heteroseksualnym mężczyzną oglądającym anime to cierpienie! Cóż… Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma! W tym wypadku wychodzi mi z tego gejowe mahou shounen (bo nie mamy shoujo). Prowadzenie akcji to taki trochę klasyk z przed epoki Precure'a. Całość jest na szczęście na tyle porypana, że da się to oglądać.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  blob 13.04.2019 23:08
  Nie jest to przypadkiem Yuri Kuma w wersji męskiej? Jakiś tam angst nastolatków czy coś tam?

  No cóż, jest to… specyficzne. Tyle że nie wiem jeszcze czy chce oglądać serię która kręci się wokół tematu wsadzania lub wyciągania czegoś z odbytów…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  vries 13.04.2019 22:24
  Jak dla mnie seria nie musi mieć sensu, by być najlepsza serią sezonu…
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  ZSRRKnight 12.04.2019 20:16
  Kappazon
  To był bardzo ciekawy pierwszy odcinek. Graficznie i muzycznie – jedno z najlepszych anime sezonu, a fabuła… do zrozumienia, ale, no, jest odjazd. Ogólnie ciekawe doświadczenie i z chęcią zobaczę więcej.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Ancietejka 12.04.2019 19:22
  Oj, to może być genialne. A na pewno nietuzinkowe. Obecnie jestem w trakcie oglądania „Mawaru Penguindrum” i podobieństwa aż biją po oczach – w końcu ten sam reżyser, może też i inne osoby, nie chce mi się sprawdzać. MP ogląda mi się wyśmienicie, więc jeśli „Sarazanmai” będzie choć w połowie tak dobre, tak ciekawe, tak przemyślane i świetnie wyreżyserowane – więcej mi do szczęścia nie będzie potrzeba. W końcu jakaś świetna seria się zapowiada, a myślałam, że niczego takiego w wiosennym sezonie nie znajdę.
  Odpowiedz
 • Avatar
  A
  Maxromem 12.04.2019 10:58
  Ta seria chyba mocno przetestuje moja cierpliwosc, bo albo zacznie miec jakikolwiek sens, albo szybko ja porzuce.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime