Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

Cutey Honey

 • Avatar
  A
  ♥_Domi_♥ 6.03.2014 15:06
  Orginalana przemiana w super bohaterkę xD
  No tak… Stare ale jare i no nawet fajne. No tak, niecenzurowana transformacja trochę mnie odpychała, śmiałam się z niektórych postaci i jakoś przebrnęłam nawet z uśmiechem (może lekkim ale jednak :). Dziwna grafika (z 70's lat to czego się spodziewałam :D) no i fajny opening, ale bez aż takiej dawki golizny jak na przykład w Re: Cutey Honey. <- To plus!
 • B0hna 19.07.2012 00:29:32 - komentarz usunięto
 • Paulinna 18.08.2009 13:14:35 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  Yuuki Aoya. 28.06.2009 23:19
  Niezłe i dosyć oryginalne. ^^
  Mnie to anime się podoba. ^^
  Właściwie gdyby nie to, że mam jakąś słabość do starszych serii (wystarczy, że poznam jakiś tytuł i zobaczę zdjęcia z serii z lat 70's­‑80's, to od razu szukam informacji na ten temat i oglądam trailery, czy cokolwiek), to chyba nigdy nawet nie spojrzałabym na ten tytuł. No ale ze względu na to, że tak mnie ciągnie do starych produkcji, zdecydowałam się obejrzeć kawałek i spodobało mi się. ^^ Moim zdaniem jest to najlepsze maho shoujo, z jakim miałam okazję się spotkać z tego względu, że nie ma tutaj tego, co w bardziej znanych produkcjach tego gatunku, jak było napisane w recenzji. Grafika może nie należy do najlepszych, ale trzeba pamiętać, że są to początki animacji, a więc nie należy wymagać wiele. A muzyka… openingu słucham prawie cały czas!, a gdy nie mam okazji, to przynajmniej go nucę. Po prostu jestem mile zaskoczona. Muzyka jest świetna.
  Szczerze mogłabym polecić to anime osobom, które, jak ja, po prostu wymotują na widok różowej, falbaniastej magical girl, którą otacza cukierkowe tło. ^^"