Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

`Madoka

 • Avatar
  `Madoka 31.12.2012 11:00
  Re: Wątpliwości
  Komentarz do recenzji "Zero no Tsukaima"
  Dzięki za radę, pewnie tak zrobię ;) Czytałam że trzecia i czwarta jest już troszkę naciągana.
 • Avatar
  A
  `Madoka 30.12.2012 22:53
  Zbyt krótka piękna historia
  Komentarz do recenzji "Hotarubi no Mori e"
  Cudowne, i łapie za serce. Muzyka jest śliczna, a emocji podczas oglądania nie da się wyrazić słowami. Nie trzeba się zastanawiać nad obejrzeniem, bo na pewno nie będzie to czas stracony. Dla mnie jest to po prostu perełka.
 • Avatar
  A
  `Madoka 30.12.2012 22:43
  Wątpliwości
  Komentarz do recenzji "Zero no Tsukaima"
  Anime z czasem mnie wciągnęło, mimo że wcale nie miałam w ogóle zamiaru go oglądać. Podobał mi się humor, a kreska była dość przyjemna. Nie ukrywam że Louise nie raz zalazła mi za skórę. Tsundere pokazała swój charakterek w pełni okazałości xD Mam tylko wątpliwości czy warto oglądać następne serie żeby nie popsuć sobie opinii o całym Zero no Tsukaima.
 • Avatar
  A
  `Madoka 30.12.2012 22:25
  Komentarz do recenzji "Suki-tte Ii na yo"
  Anime było dość przyjemne. Nie można się po nim spodziewać zbyt wiele, w końcu opowiada o życiu szkolnym a anime o tej tematyce jest bardzo dużo i stworzenie czegoś naprawdę dobrego jest trudne. Z czasem zrobiło się przewidywalne, a momentami zawstydzenie Mei wydaje się sztuczne. Aczkolwiek wydaje mi się że fani gatunku nie będą zawiedzeni. Nie żałuję że obejrzałam całe, chociaż ostatni odcinek  kliknij: ukryte  Jeszcze jednym plusem była urocza kreska, chociaż chwilami niedopracowana.