Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

mr.Radek

 • Avatar
  R
  mr.Radek 9.05.2011 19:03
  Komentarz do recenzji "Ore no Imouto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai"
  Recenzja ogólnie dość dobra, chociaż osobiście nie przypominam sobie żadnych wątków haremowych – braciszek raczej trzymał się od tego z daleka, a dziewczyny (pzoa Minami) wcale się tak do niego nie lepiły. Może oglądałem to po prostu już tak dawno, że pozapominałem część rzeczy, moze też po prostu nie zwróciłem na nie uwagi już podczas oglądania… Poza tym jednak zgadza się – seria jest naprawdę dobra, i gdyby nie postać Kirino, byłaby jeszcze lepsza.
 • Avatar
  A
  mr.Radek 22.01.2011 12:42
  Recenzja nie jest zła, dobra też nie, ale...
  Komentarz do recenzji "School Days"
  Recenzja niestety w większości stanowi streszczenie anime, jednak muszę się z nią zgodzić. Ja już niestety wpadłem w to bagno i nie mogę przestać go oglądać – najchętniej rzuciłbym to i zapomniał. Niestety – jakimś cudem przebrnąłem przez najnudniejszą część serialu, i teraz ta ciekawsza nie pozwala mi skończyć – jej ciekawość nie jest oczywiście najwyższych lotów i nie wyklucza wszechobecnego debilizmu, zboczenia i bezmyślności wszystkich bohaterów od początku do końca. Naprawdę nie polecam, może od tego rozboleć głowa, gdy ktoś nie daj Boże zacznie próbować rozumieć, co się tam właściwie dzieje.
 • Avatar
  A
  mr.Radek 19.01.2011 22:21
  Komentarz do recenzji "Tantei Opera Milky Holmes"
  Nie mogę uwierzyć w to, że anime dostało tak niskie noty od recenzenta. To największa niespodzianka końcówki 2010 – po beznadziejnym pierwszym odcinku jakość natychmiast wzrasta w drugim i w miarę oglądania wciąż rośnie. Owszem, brak tu głębokiej historii, a bohaterowie zachowują się jak idioci, ale na litość, to czyni z tego (w połączeniu z naprawdę wbrew pozorom inteligentnymi gagami) rewelacyjną komedię. 10/10 – bez chwili wahania.