Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

Prayers

 • Avatar
  A
  Kayatsumi 10.04.2012 08:13
  Zgadzam się z TheMooN i Moshi. Większej chały to ja w swoim krótkim życiu nie widziałam…Za takie dziadostwo powinni linczować! Muzyka z koziej dupy wzięta, nie wierzę, że robił ją jakiś artysta, który chociaż trochę zasłynął w świecie muzyki.  kliknij: ukryte  Litości. Żaden z bohaterów nie przypadł mi tu do gustu, żadnego również nie zapamiętałam dobrze.  kliknij: ukryte  Lubię lekką psychozę w anime i wątki gdzie ktoś ginie oryginalną śmiercią ale to był szczyt szczytów. Prawie jak Guitar Hero z funkcją śmierci. Nie ma co więcej pisać na temat tego anime ( jeśli tak można nazwać ten, ten,ten… już nie powiem). Grafika przeciętna, niczym mnie nie „powaliła”, tła też widziałam lepsze. Naprawdę się cieszę, że jest przycisk przewijania w odtwarzaczach, bo bym wykitowała przed ekranem.

  NIE OGLĄDAĆ!!! SZCZEGÓLNIE PO LEPSZYCH PRODUKCJACH!!! (w sumie o gorszej nie ma)

  Nie psujcie sobie humoru i nie traćcie czasu…
 • Avatar
  A
  THeMooN 16.04.2009 23:41
  inne
  co nie znaczy gorsze… obejrzałem to i sądzę, że największą wadą tego anime jest… niedokończenie. Owszem było to chaotyczne ale miało zadatki na coś interesującego, na coś innego, gdyby tylko wziął się za to ktoś kto wie co robi to myślę, że byłoby z tego całkiem niezłe kino… wielka szkoda, że te dwa odcinki są takie wyrwane z kontekstu (ni to początek, ni to koniec), bo pomysł mógłby wypalić. Lubię niestandardowe anime, takie niebanalne gdzie fabula, choć prosta jak konstrukcja cepa, potrafi wciągnąć. Myślę, że ocenianie czegoś takiego zaledwie po dwóch OVA'ch jest dość trudne i dlatego dałbym 5/10 by nie zaniżać ani nie zawyżać.
 • Avatar
  A
  Enevi 6.03.2009 09:35
  "Dzieuo" wyjątkowe
  Oj, tak. Trzeba mieć niebywały talent, żeby stworzyć coś tak głupiego. Cały ten jazgot wykończył po kolei logikę i spójność, depcząc potem ich zwłoki i zostawiając je na pożarcie tym ślicznym potworkom, które co jakiś czas szwendają się po ekranie. Dramaty i Tragiczne Przeszłości ścielą się równie gęsto, co trupy kolejnych „muzyków”. Wszystko było tak grubymi nićmi szyte, że rozleciało się po drodze i „twórcy” zostawili tę chałę w próżni. Jedynie grafika jest w porządku, ale… to wszystko. O „muzyce” Moshi napisała wystarczająco dobitnie. Pozostaje tylko pytanie: po kiego licha coś takiego stwarzać?
  • Avatar
   wa-totem 6.03.2009 12:13
   Re: "Dzieuo" wyjątkowe
   Enevi napisał(a):
   Pozostaje tylko pytanie: po kiego licha coś takiego stwarzać?
   Wnioskując z tego co napisane jest w recenzji, odnoszę wrażenie że mamy do czynienia z „dzieuem” reżysera który jest fanem Johna Carpentera, a konkretniej – Ucieczki z Nowego Yorku. Film z 1981, miał jeszcze jakąś logikę (ery zimnowojennej), ale kluczowe dla niej elementy to już historia, i pewnie dlatego próba odświeżenia całości i przeflancowania do Japonii wypadła tak blado…

   A te potwory nie mają przypadkiem macek…?