Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Nejiro 9

Komentarze

Interlude

 • Avatar
  A
  loppez 16.08.2013 09:40
  nie dla dzieci
  szkoda, że autor recenzji zabrał się za ten tytuł jak siedział w gimnazjum.

  nie można ocenić serię jeżeli jej nie rozumiesz. to nie jest anime dla osób, które nie chcą się przez chwilę zatrzymać i zastanowić. jest to dosyć specyficzny tytuł, trudny i jeżeli nie łapiesz o co chodzi to zapewne jest mało atrakcyjny.

  na pewno nie można go polecić osobą, które podniecają się krzykiem Dattebayo przez naruto, oglądają wybielacz i one piece of crap.

  seria nie jest wybitna ale nie rozumiem dlaczego recenzent zarzuca brak spójności w fabule, jeżeli nie rozumie o co w ogóle chodzi w anime.

  podsumowując: jeżeli jesteś w wieku poniżej 17 to nie bierz się za tę serie albo skończysz jak recenzent. brak zrozumienia i „niespójności w fabule”.
 • Avatar
  A
  pulsar 25.06.2011 11:59
  Absolutnie nie zgadzam się z recenzją. O ile postaci ciuściatych ladacznic psuły całokształt swoją obecności i faktycznie lepiej, gdyby z nich zrezygnowano, o tyle wszelkie niedopowiedzenia uważam za pożądane w tym dziele.
  W przeciwieństwie do wielu uważam to anime za arcydzieło, pomimo kilku, czasem poważnych, niedociągnięć.
 • Avatar
  A
  Bartus 4.08.2009 22:27
  Właśnie obejrzałem to anime. Powiem szczerze, że przez prawie 85% tej serii zastanawiałem się co autor miał na myśli. Banalność postaci raz śmieszyła, raz doprowadzała do szału. Brak wyjaśnienia rodzących się w trakcie oglądania wielu pytań wprowadza niesamowity chaos. Były momenty, podczas których zupełnie nie wiedziałem o co chodzi. Moim zdaniem anime można obejrzeć ale bez większych rewelacji. Jedyne co nie raziło jest kreska: sympatyczna i miła dla oka.
  • Avatar
   alicjaniecuruśalerównieładna 1.06.2011 16:12
   Szkoda czasu
   Ano zaczynało sie obiecująco ale skończyło jak to zwykle bywa bigosem niestrawnym.
   Groch z kapustą, jedna wielka pomyłka. Angst, angst i dziurawa fabuła spisywana na kolanie w porze drugiego śniadania. Szkoda czasu.
 • Avatar
  A
  Elof 23.05.2009 16:48
  Nic specjalnego.
  Kreska bardzo średnia, muzyka momentami niezła, fabuła pokręcona i wszystko jakieś takie nijakie… Momentami anime potrafiło zainteresować, jednak w ogólnym rozrachunku wypada dość blado. Czuję spory niedosyt. 5/10
 • Avatar
  A
  Achrioptera 20.04.2009 01:06
  Może autorzy przecholowali trochę z kształtami postaci, jednak do samej fabuły nie mam zastrzerzeń. Nie wszystko i nie zawsze musi być nam palcem pokazane i wyjaśnione. Tak jak bronie Neon Genesis Evangelion, tak teraz stanę za Interlude. Owszem, po obejrzeniu wydawało mi się, że to jakiś bezsensn, jednak nie dawał mi on spokoju. W końcu coś mi błysnęło i cała fabyła się ułożyła, a ja znalzałem w tym sens. Zapewne tylko mój własny, ale każdemu życzę takiego własnego odkrycia, bo wiem, że nie tylko mi się udało odnaleźć w fabuje Interlude (na swój własny sposób oczywiście) ;]
 • Avatar
  A
  marek1712 31.03.2009 20:03
  „Ba!, wiele w niej jest rzeczy wielkich – choćby [...] bezsens.”
  Oj tak – bezsens w tym anime jest olbrzymi. Do dzisiejszego dnia uważam to anime za najgorsze jakie widziałem (blisko jest jeszcze RahXephon i Eiken).
  Moja subiektywna ocena: 1/10 – nie tykać kijem.
 • Avatar
  R
  Nayabuck 25.03.2009 16:33
  Ja wiem czy fanserwis rzecz święta? raczej nie. A monologi na początku każdego epka są jak dla mnie czymś niesamowitym. Niestety muszę się zgodzić z recenzentem w kwestii braku sensownego wyjaśnienia wielu kwestii. Z drugiej strony dostaliśmy taki wycinek świta tego Anime jaki mamy i wycigajmy wnioski :)
  Czy to film żywy, czy Anime, czy książki – dzieła wybitne trafiają się raz na długi czas, a to anime ma parę rzeczy przyciągających uwagę (i nie mam tu na myśli biustów, bo te animowane jakoś mnie nie podniecają)
 • Avatar
  A
  Dario123 24.03.2009 20:07
  Nie wiem czemu, ale to anime bardzo mnie wciągnęło. Co prawda tak naprawdę nic się nie wyjaśnia, ale może kiedyś będzie jakaś kontynuacja. A fanserwis to rzecz święta :P
 • Avatar
  R
  Norrc 23.03.2009 23:44
  Interlude
  Trudno się nie zgodzić z recenzją. Początkowo spodziewałem się czegoś więcej. Jednak, jak to często bywa, zawiodłem się. Na plus trzeba zaliczyć to, iż nie zmuszałem się do oglądania. Ot, taki sobie „zabijacz czasu”.

  cut

  Usunięto wycieczkę osobistą.
  Moderacja
 • Avatar
  A
  Arti 23.03.2009 13:01
  Nic specjalnego
  Fabuła gdyby wyrzucić pnienki z durzym biustem była by całkiem ciekawa. Po prostu sama ich obecność powoduje uczucie „coś tu nie gra”. Monologi na począdku i końcu odcinków to chyba najmocniejsze elementy tego anime, zakończenie nie wyjaśniające za durzo też jest niczego sobie. Niestety to jak do niego doszliszmy i czemu jest bardzo mętnie wyjaśnione. Twórcy mogli zrobić bardzo dobre anime ale im się ni chciało, a gdy to zauważli to dożucili trochę fanserwisu w nadzieji na poprawę ogólnego wrażenia… nie wyszło 6/10