Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

Tytania

 • Avatar
  A
  Nt100 4.06.2012 17:45
  Uhm...
  Ale Hyulick ma w sumie dwa światłe plany jedynie w ciągu całej serii, z czego jeden okazuje sie koszmarną klapą :P Absurdalny jest sam koniec gdzie Lord dostaje strzał z kamienia w głowe a sie otrząsa :P

  I punkt B czemu po prostu lordow Tytanii nie wysadzili w powietrze :D jaki problem odparować zamek nukami hehehe
 • Avatar
  R
  cesarz vedry 19.04.2009 22:18
  nine
  Jak dla mnie recenzja zbyt odbiega od sensu anime… chodzi o bunt a fan jest głównym buntownikiem, a jego przygody to forma prezentacji przeszkód każdego buntownika. Zgodze się natomiast z tym że wątek polityczny jest dosyć dobry, nie można odgadnąć całkowicie intencji jednego z książat, co podbudowuje klimat. Jak autor posłuże się porównaniem, jest jak Shneizel, albo lelouch, nie wiadomo jednak kogo bardziej przypomina.
 • Avatar
  R
  Adaś 9.04.2009 23:54
  Nie.. :p
  Zastanawiam się czy autor odebrał wszystkie złośliwości głównego bohatera, jako wycelowane w niego, zamiast w postaci osadzone w serii. :p
  Lubiłem Code Geass'a, do którego autor nawiązał, a ta seria bije (moim zdaniem) rzeczoną na głowę. Wątek polityczny jest w niej dużo lepszy, a i główny bohater wypadł w mojej opinii dużo ciekawiej, bo wniósł sporo ożywienia i humoru do serii, czym zasłużył sobie na chyba największą sympatię w tym sezonie.
  Szczerze powiedziawszy jak zobaczyłem tytuł na stronie głównej Tanuki, spodziewałem się oceny 9­‑10. Teraz jestem zawiedziony nie serią, a recenzją, w której padły oskarżenia, że fabuła durna a bohater słaby – niestety nie poparte żadnymi konkretnymi argumentami.
  Gorąco polecam to anime. :)
 • Avatar
  R
  Zarathustra 9.04.2009 23:44
  Fabulous Teatania
  Tak, kreowany na jednego z głównych bohaterów Fan Hyulick i jego przygody są najsłabszym elementem TYTANI. Seria powinna się obracać tylko wokół czterech Książąt rodu Tytania i spraw wewnętrznych, już nawet przygody małej księżniczki byłe ciekawsze od poczynań admirała…

  Co prawda pod koniec anime zaczęło się rozkręcać, ale wtedy historia dobija do odcinka 26 i to tyle, liczę na kolejny sezon.

  6.9/10
 • Avatar
  R
  Arti 9.04.2009 21:41
  Recenzja prawdę ci powie
  Baaardzo dobra część polityczno­‑wojskowa i beaardzo słaba „Hyulickowa”. Jak się tę drugą przewija to dostajemy serię zasługującą na 8 może nawet 9 a tak to niestety jedynie naciągane 6.
  • Avatar
   kk 3.05.2011 15:38
   Re: Recenzja prawdę ci powie
   Bo GRISZNAK wyraźnie ma coś do Lelucha…