Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Kyaa! - magazyn o animacji, mandze i kulturze japońskiej

Komentarze

Strike Witches OVA

 • Avatar
  R
  cpt. Misumaru Tenchi 10.11.2009 07:55
  Krótko i na temat
  Pozostaje tylko zgodzić się z poniższymi wypowiedziami. Oglądanie i recenzowanie tej pozycji przez osobę nie będącą miłośnikiem loli, mecha musume, fanserwisu i Strike Witches po prostu nie miało najmniejszego sensu. Zdanie człowieka który usiłuje wypowiadać się w temacie na którym absolutnie się nie zna nie jest zbyt wiele warte.
 • Orcrest 13.05.2009 23:26:55 - komentarz usunięto
 • Avatar
  R
  Illparazzo 13.05.2009 20:59
  Tylko dla fanów
  Formalnie jest to OAVka, jednak tak naprawdę to nieco dłuższy trailer rozszerzony o animowane szkice.
  Pozycja wyłącznie dla miłośników serii i w zasadzie nie ma sensu ocenianie jej przez kogoś innego.
 • Avatar
  R
  THeMooN 13.05.2009 12:03
  kolejny raz ...
  ...narzekanie na ecchi, majtki, cycki i ogólnie erotykę. Nie mam pojęcia po co ktoś kto nie lubi tego typu anime bierze się za oglądanie a potem za recenzowanie. Ten typ anime tak już ma, jego zadaniem jest świecić majtami na lewo i prawo, pokazywanie seksownego ciała (i co z tego, że to jest lolicon?) i pobudzanie zboczonej wyobraźni widza. Jeśli natomiast takie coś komuś przeszkadza to ja się pytam, po co się za to bierze?! Nie lepiej zostawić to komuś kto akurat lubi takie kino? Anime jest typowym loliconem i to co sobą reprezentuje jest jak najbardziej na miejscu, tak w serialu jak i w odcinku OVA. Ode mnie 8/10 bo widziałem już lepsze ;P
  • Avatar
   JJ 13.05.2009 14:30
   Re: kolejny raz ...
   THeMooN napisał(a):
   ...narzekanie na ecchi, majtki, cycki i ogólnie erotykę.


   ...którego w tej recenzji nie ma ;) No, przynajmniej ja, jako autor, nie zauważyłem – ba, jest nawet czarno na białym napisane, że w OAV znacznie mniej fanserwisu niż w serii TV. Niska ocena wynika z tego, że OAVka, będąc swego rodzaju pilotem do serii TV, nijak nie pokazuje co w serii TV będzie. Czyli w zasadzie nie ma sensu jej oglądać. Na przyszłość proszę – czytać recenzję, zanim się ją skomentuje.