Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

Pokémon: Diament i Perła

 • Avatar
  A
  Marta001 18.05.2013 18:53
  W TV
  W pierwszym momencie – a było to pierwszego stycznia któregoś tam roku – byłam w szoku, gdy zobaczyłam Dawn (przepraszam za pisownie amerykańskie, ale już mi tak zostanie) pomyślałam, że jest ona nową bohaterką sagi w zastępstwie dla Asha. Byłam w szoku, ale również nieco zaintrygowana. Jednak pod koniec odcinka okazało się, że Ash i Pikaczu dalej grają pierwsze skrzypce, tak więc całość się w ogóle nie zmieniła. Jednak oglądałam odcinki na Jetixie sentymentalnym okiem. Byłam momentami wzruszona, jak to kiedyś oglądało się odcinki na Polsacie z kolegami i koleżankami, a później bawiło się w Pokemony. Pewnie obecne pokolenie urodzone +2000 nie zrozumie tego fenomenu, ale każdy powinien chociaż obejrzeć jeden odcinek. Nic nie zaszkodzi, a warto zobaczyć, czym kiedyś się ekscytowano :)
 • Avatar
  A
  Okami399 8.02.2012 16:49
  nic innego
  kolejna seria pokemonów z dawką nowych postaci i ciut lepszej grafiki ale oglądałam to tylko dlatego że w TV nie lecą inne anime no co najwyżej bakugany (lepszych anime nie mogą puszczać??!!)
 • 111111 17.01.2012 08:40:47 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  ukloim 27.02.2011 12:11
  Arcydzieło to nie jest, ale...
  ...dobrze się ogląda. Przynajmniej mnie. Nie przebija pierwszej serii Pokemonów, ale miło czasami wrócić do starych czasów.
 • Apokalips 25.08.2009 12:01:49 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  Vitek85xxx 25.08.2009 01:17
  Anime to samo gra to samo
  Anime jak gra nic się nie zmienia ciągle to samo każda cześć identyczna dla mnie to ciach...

  Proponujemy popracować nad wyrażaniem niezadowolenia w bardziej kulturalnej formie. Moderacja
 • Avatar
  A
  Glassmaker 24.08.2009 21:37
  No ileż mozna tworzyć temu podobne anime. Wciąż ta sama fabuła mało wątkow pobocznych, bohaterowie płytcy…Zdecydowane nie…
 • Avatar
  A
  Kaori 24.08.2009 15:33
  Szkoda gadać -,-
  To anime wyraźnie schodzi na psy. Zawiodłam na nim na całej linii- od grafiki, przez osobowości postaci, aż do fabuły.
  No dobra, grafi aż taka zła nie jest, ale jak na rok spojrzeć, a potem zerknąć na nieruchone postaci w tle, to można zwątpić.
  Postaci… W pierwszej serii postacie były całkiem wiarygone, 'Advanced Generation' prezentowało pod tym względem nieco mniejszy poziom, ale ani Haruka, ani tym bardziej Kasumi nie były tak przesłodzone i nudne jak Hikari, to zupełnie nie ta półka. Irytuje mnie także, co twórcy zrobili z niektórymi postaciami, jak chociażby Natane czy Suzuna.
  Jeżeli o fabułę chodzi, to w przeciwienstwie do gier czy mang spod tego samego tytułu, ta seria to dno i z metr mułu. Nic tylko te głupie uśmieszki, gadanie o przyjaźni i ciągle ten sam schemat. Nonsensopedia chyba niewiele się pomyliła…
  A, i mała uwaga ^^ Japończycy tak przedłużają tą serię, jako iż obiecali Amerykańcom, że będą robić tak, aby każda krótsza seria miała równiusio po 52 odcinki. Tym głupsze, że Liga Indygo miała 83 epizoty -o-