Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Osu

 • Avatar
  A
  Jendrej 18.06.2016 19:24
  Obejrzałem to dwa razy i nic nie zrozumiałem. Dopiero z komentarzy zrozumiałem. I nie polecam czytać spoilerów w nich przed obejrzeniem, tak, jak ja robię zawsze, bo równie wam się nie spodoba film jak mi.
 • Avatar
  A
  Pazuzu 18.03.2014 08:36
  Zaiste, w recenzji spoiler paskudny, ale sama miniaturka wprost urocza. I jak tu nie kochać kotów?
 • Avatar
  R
  parara 12.03.2011 10:20
  Jedno zdanie psuje wszystko.
  Zgadzam się w pełni z poprzednikami. Głupia przeczytałam recenzję i cała przyjemność obrazu się ulotniła, bo czekałam jedynie na moment  kliknij: ukryte  i nie mogłam się skupić na całokształcie. Nie ma co, recenzja bardzo profesjonalna. Jedno zdanie psuje całą robotę.

  A co do samego anime, to nie ocenię go obiektywnie, ponieważ jak już wyżej wspomniałam nie było tego momentu zaskoczenia. Moja ocena 8/10. Nie skomplikowane, miła w odbiorze krótkometrażówka. Polecam!
 • Avatar
  R
  moshi_moshi 23.09.2009 12:46
  Śmierć wrednym spoilerom!
  Tak wrednego spoilera w recenzji nie widziałam już dawno i naprawdę nie ma znaczenia że całość trwa zaledwie trzy minuty. Po coś jednak Tezuka zaciemnił cały ekran i pokazywał tylko wyrwane fragmenty obrazu. Bardzo przyjemnie spędziłam czas, oglądając tą krótkometrażówkę i bardzo się cieszę, że zrobiłam to przed przeczytaniem recenzji, bo po lekturze zwyczajnie nie ma po co. Grisznak, na wszystkich bogów hałasu, ja wiem że jesteś wielkim fanem tego pana, ale nie psuj innym radości z małego odkrycia jakim jest  kliknij: ukryte  Autentycznie do samego końca nie wiedziałam dlaczego ten człowiek jest tak niespokojny i odkrycie tajemnicy wywołało na mojej twarzy ogromny uśmiech. Między innymi dlatego wystawiłam Osu ósemkę, niby nic, a jednak potrafi zaskoczyć, a to sztuka biorąc pod uwagę czas trwania produkcji. Moim zdaniem, jedna z lepszych miniaturek Tezuki, warto poświęcić jej te kilka minut, pod warunkiem że wcześniej nie czytało się recenzji.
 • Avatar
  R
  SStefania 23.09.2009 12:39
  Spoiler w recenzji!
  Dobrze, że obejrzałam zanim przeczytałam recenzję – inaczej to  kliknij: ukryte  niemożebnie by mi zespoilowało, a tak, zaskoczyło mnie to.
  Całkiem przyjemna miniaturka, lubię oszczędne formy. Bez rewelacji, ale żeby w trzy minuty osiągnąć rewelację, trzeba by stworzyć naprawdę przełomowe dzieło – a to jest po prostu przyjemne.

  Zamaskowano spoiler.
  Moderacja