Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Kyaa! - magazyn o animacji, mandze i kulturze japońskiej

Komentarze

Cencoroll

 • Avatar
  A
  Isgenic 22.04.2015 14:20
  Umieszczanie wzmianki o „projekcie debiutanta” jest dość dziwne, szczególnie biorąc pod uwagę to, że wiele produkcji w których
  w liście płac występuje mnóstwo nazwisk nie może pochwalić się
  tak wysoką jakością.
 • Avatar
  A
  Pazuzu 10.11.2013 20:32
  Niezłe, wciągające, imponujące (zważywszy, że jest to robota jednego człowieka) ale, jak zauważyli inni, pozostawia niesamowite poczucie niedosytu. To aż się prosi o ciąg dalszy! Niestety taki nie powstał, i w efekcie mamy do czynienia z smakowitą przystawką bez dania głównego. Trochę szkoda.

  PS. I czy tylko mi Cenco wydawał się niesamowicie słodki? Ta jego olewcza mina mnie rozbroiła.
 • Avatar
  A
  LokiJFK 15.09.2013 13:40
  Bardzo ciekawe, ale niedosyt ogromny. Kontynuacji jakoś się nie doczekałem :(
 • Avatar
  A
  MikuRi_chan 14.07.2012 21:17
  Uważam, że to bardzo ciekawe anime…Racja, czuję niedosyt, ale myślę, że „Cencoroll 2” (chyba będzie – tak pisało na MyAnimeList) zaspokoi go, a przynajmniej pokładam w tym nadzieję. Muza jest świetna szczególnie ta na końcu „Love & Roll – Supercell”. Postaci i kreska są moim zdaniem świetne! Uwielbiam ten film i polecam innym!
 • Avatar
  A
  Subaru 27.06.2012 16:17

  Ciekawy projekt.
  Kluskowate stwory różnych rozmiarów, mogące dowolnie zmieniać swoje formy, i wtajemniczone w to dzieciaki.

  Animacja jest płynna, staranna (że też stworzyła to jedna osoba!) ale największą atrakcją są tu właśnie te groteskowe, fantazyjne kluskowe formy.

  Warto poświęcić pół godziny, choć pozostawia uczucie niedosytu, fajnie byłoby zobaczyć choć jeden odcinek dodatkowy.
 • Avatar
  A
  Kayatsumi 28.04.2012 16:08
  Ciekawe, ciekawe...
  Bardzo miło mi się oglądało to anime. Kreska przypadła mi do gustu, choć momentami widać było jak na dłoni wyłażące z ekranu piksele. Fabuły prawie nie było, ale sam pomysł mnie zaciekawił. Muzyka jak najbardziej mi się podobała, w mim guście. Chciałabym, by kontynuowano tą serię, bo, jak już wielu pode mną napisało, miałam uczucie niedosytu.
 • Avatar
  A
  "Oni" 4.03.2012 00:27
  Recenzja Cencoroll
  Na początku naszej recenzji znajduje się kilka (2) najważniejszych rad życiowych:

  1.Co robisz gdy ktoś Cie zaatakuje?
  a) uciekasz
  b) walczysz
  c) ratujesz pudding przed upadkiem
  Prawidłowa odpowiedź to oczywiście c (bo trzeba ratować najcenniejsze rzeczy bo życia nie warto)

  2.Załóżmy, że już walczysz w jaką broń zamieni się Twój potwór?
  a) w śmiercionośnego giganta
  b) w pudding
  c) w czarodziejkę z księżyca
  Prawidłowa odpowiedź to oczywiście b (co obroni Cie lepiej niż pudding? ^.^)

  Recenzja Cencoroll: anime w klimacie a'la potwory i spółka. Nie dziwcie się czemu jest tak mało postaci, w anime z tak prostą kreską (gdzie wszyscy bohaterowie wyglądają prawie tak samo) nie odróżnialibyście ich od siebie. Jednak o dziwo kreska miła dla oka, a fabuła z potworkami wciągająca. Anime warte obejrzenia. Warto więc zwrócić uwagę na powyższe zalety zanim ogarnie Was puddingowy szał.

  Ps: Najlepiej oglądać jedząc pudding.

  Ps:Ps: Recenzja ogólnie pozytywna. Jeśli Nam nie wierzycie przeczytajcie inne Nasze recenzje (Kakurenbo, Koi Sento)


 • Avatar
  A
  Maciejka 26.02.2012 21:52
  Bardzo sympatyczne anime, szkoda tylko, że takie krótkie. No i spotkało mnie fajne zaskoczenie – od jakiegoś tygodnia często zdarza mi się słuchać piosenki Love & Roll, patrzę, a tu użyli jej w endingu, aż mi się buźka uśmiechnęła. Mimo wszystko brakuje trochę informacji o pochodzeniu i tożsamości Cenco, dlatego chociaż 12­‑odcinkowa seria byłaby jak najbardziej wskazana.
 • bassty 11.10.2011 00:33:21 - komentarz usunięto
  • bassty 11.10.2011 00:38:55 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  papap 16.01.2010 13:18
  ooooo
  super odcinek mi się spodobał, no i jak inni tez czuje taki niedosyt co się stanie z bohaterami skond jest bohater jaką skrywa tajemnie chciałbym sie dowiedzieci
 • Avatar
  A
  olgita 11.11.2009 12:19
  Bo to takie inne jest.
  Mogłabym to oglądać ze dwadzieścia razy i tak by mi się to nie znudziło. Faktycznie, czuć niedosyt i to wielki, wiele spraw nie zostało wyjaśnionych (najbardziej mnie intryguje skąd się kurna wziął ten Cenco i jak Tetsu do niego dotarł), dlatego też żyję wielką nadzieją, że historia zostanie bardziej rozwinięta (oczywiście w formie serialu). Projekty postaci mimo że uproszczone, bardzo mi się podobają, a muzyka, choć jej jest nie za wiele, również przypadła mi do gustu (ending znam już na pamięć od wakacji i wcale mi się nie znudził xd). Ogólnie wrażenia pozytywne, polecam.
 • Avatar
  A
  yoshii 10.11.2009 19:56
  najlepszy animowany pudding.
  Anime nawet niezłe, fabularnie naprawdę ciekawe, choć miałam nadzieję, że czas emisji będzie dłuższy. Muzykę już przerabiałam, oglądając (nałogowo) trailery, podobał mi się również chara­‑desing postaci – pomimo, iż uproszczone, zawierają jednak nutę szyku. Szczerze, odczuwam (chyba jak każdy) pewien niedosyt, pozostaje ogrom niewyjaśnionych kwestii. Może kryje się w tym szersza zapowiedź bardziej rozbudowanej wersji „CENCOROLL”? Jak dla mnie, byłaby to wiadomość bombowa. Na razie – 7 z ogromnym plusem.
  • hakman4 10.11.2009 21:34:36 - komentarz usunięto
  • hakman4 22.11.2009 22:49:47 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  hakman4 10.11.2009 13:26
  chwile zachwytu a czasami łaknienia...
  Zapowiedzi do ego anime była na prawdę super.Sama Theme CENCOROLL jest świetna.Sam sobie ściągnełem i słucham od czasu do czasu.Szkoda,że ma tylko 1:24 minuty :/.
  Muszę się zgodzić z recenzentem.Ta produkcja jest na prawdę dobra i chętnie bym chciał zobaczyć kontynuacje .Brakuje genezy skąd jest Cenco i z skąd przybył jego oponent.No cuż jak się jest tym starym wyżeraczem to jest się wymagającym. :P
  Wszystko jest na dobrym poziomie.
  Polecam!!!