Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Kyaa! - magazyn o animacji, mandze i kulturze japońskiej

Komentarze

Gekijouban Naruto Shippuuden

 • Avatar
  A
  241213 19.07.2017 23:36
  Oglądam i strasznie mnie w oczy kole nie tylko grafika, mam wrażenie, że osoba która pisała scenariusz, na oczy nie widziała nic z kanonu. Dlaczego niby Naruto, zareagował w ten sposób na Nejiego, skoro już w pierwszej serii, traktował go z szacunkiem i wypowiadał się o nim jako o geniuszu.
  Obejrzałem raptem kilka minut, ale nie rozumiem, jaki jest cel w odwracaniu ich relacji o 180 stopni? Chcą nieudolną komedyjkę wepchać, naprawdę nie rozumiem.
 • Avatar
  A
  cathbanned 28.10.2011 21:23
  Bez przekonania, ale obejrzałam
  Film oglądałam dosyć dawno i też nie z dużym zainteresowaniem, bo fabuła mnie nie wciągnęła, więc tylko pobieżnie pamiętam, co się w anime działo. Nie będę się więc rozpisywać i powiem tylko, że obejrzeć, owszem, można, ale tylko wtedy, kiedy nie ma się nic lepszego do roboty, bo naprawdę fajne kinówki Naruto zaczynają się dopiero w trzeciej Shippuudena.
  Polecam fanom (takim jak ja) i super­‑ekstra­‑obsesyjnym fanom, jako pozycję obowiązkową, a innym – jak już tam chcą.
 • Avatar
  A
  Byczusia 21.09.2011 11:16
  Świetny film. Akcja ciekawa, wciągnęła mnie. Ogólnie lubię kinówki Naruto.
 • Avatar
  A
  Erfremia 26.05.2011 20:33
  Zawiodłam się
  Trailer był niezwykle zachęcający. Pamiętam że chyba pojawił się w sieci jeszcze przed serią Shippuuden. Wtedy wszyscy byliśmy zachwyceni i spodziewaliśmy się nie wiadomo czego. A jak się okazało dostaliśmy powtórkę pierwszej kinówki Naruto o kapryśnej księżniczce.

  W sumie mamy film o standardowej fillerowej fabule.
  Mamy tu:
  * Postać Taką Jak Naruto tzn. wyrzutek, mający za sobą smutne dzieciństwo
  * Tych Złych którzy jak na fillery przystało, muszą mieć jakieś idiotyczne i wydziwione moce, przez co bardziej przypominają błaznów niż ninja i wywołują drwiący uśmiech na twarzy widza…
  * młodych ninja z Konohy wepchniętych na siłe i przeważnie niepotrzebych

  Jak dla mnie ocena recenzenta nieco za wysoka i ciachnęłabym gwiazdkę albo pół za brak oryginalności w tej kinówce. • Avatar
  A
  yuki-chan 20.04.2011 19:36
  Ulubiona kinówka Naruto Shippuuden
  Jak w temacie napisałam Gekijouban Naruto Shippuudento moja ulubiona kinówka z tej serii.Postać księżniczki jak i jej los jest ciekawe.
 • Avatar
  A
  Mirabella 12.05.2010 14:41
  Film bardzo mi się podobał. Zasługuje na 8, ale za piosenkę Michi to you all daje 9;D