Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Otaku.pl

Komentarze

Detektyw Conan

 • Avatar
  A
  RzonoMoja 5.04.2015 21:57
  Zaczęłam oglądać ze względu na brak dostępnych rozdziałów mangi, i jak na anime z 1996 prezentuje się naprawdę nieźle, co prawda manga lepsza, ale nawet ok ekranizacja. Muzyka nie powala (z wyjątkiem Kimi ga Ireba <3), ale pasuje. No nic, polecam, ale odsyłam do mangi.
 • Avatar
  A
  RaiRenall 7.10.2014 01:53
  Sięgnąłem z ciekawości i mimo, że nie przepadam za gatunkiem to ogląda się fajnie od tak do odstresowania i wysilenia kilku szarych komórek. Po dwóch tygodniach jestem na 31 odcinku… mam trochę do nadgonienia :/
 • Avatar
  A
  Lees 7.10.2014 01:29
  Jestem trochę zaniepokojony tym że od czasów śmierci  kliknij: ukryte  Conan nie poniósł praktycznie żadnej porażki która osobiście by go dosięgnęła. Nawet jeżeli pozornie nie uda mu się wygrać, to mimo wszystko zachowuje status quo. Jeśli ten trend się utrzyma to niestety nie będę zadowolony, gdyż nie wyobrażam sobie by ktoś taki jak kliknij: ukryte  nie pociągnął ze sobą połowy Beika City i kilku ważnych dla fabuły bohaterów. Wszystko wygląda na to że wreszcie zbliżamy się do jakiegoś większego przełomu, gdyż na scenę wchodzi kliknij: ukryte  po którym zostanie tylko wyczekiwany Boss. Głęboko liczę że nie będzie to już kolejny szpieg w stylu  kliknij: ukryte bo w porównywaniu do egzekutorów z BO to strasznie hamują akcję. Jesteśmy już chyba w takim momencie, w którym Gosho powoli rozwiązuje kolejne tajemnice, ale ile to jeszcze może to potrwać to kto to wie. Mam nadzieję że w ciągu 5 lat uda mu się to zakończyć bo co jak co ale ta manga/anime zasługuje na zakończenie.
 • Avatar
  A
  Squ 28.04.2013 19:22
  Choć kreska pięknością nie grzeszy, sam pomysł bardzo mi się podoba. Jestem dopiero na czwartym odcinku, więc nie wiem zbyt jak wszystko się potoczy. Mam tylko nadzieje, że późniejsze odcinki nie będą za bardzo nudzić (z ilością odcinków dam sobie rade jeśli będzie ciekawa fabuła. Wiem po przykładzie „one piece”). Na razie pomysł bardzo fajny ^^.
 • Soviet 6.09.2012 22:02:40 - komentarz usunięto
  • Lees 6.09.2012 22:31:32 - komentarz usunięto