Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

Devilman [2004]

 • Avatar
  A
  Pazuzu 31.08.2012 20:38
  Moja wina
  Nie miałam dużych wymagań co do tego filmu. Właściwie, przejechawszy się na wersjach aktorskich, nie miałam żadnych. Założyłam, że będzie chała z drętwą grą aktorską i kiepskimi efektami, i się przejechałam. To naprawdę dobrze się oglądało! Aktorzy byli w miarę, jak na Japończyków, naturalni, a kilka scen było na tyle widowiskowych, by zapomnieć o rozmazanych pikselach w innych. Akcja była w miarę zrozumiała (moja koleżanka oglądała to nie mając zielonego pojęcia o Devilmanie i wszystko wyłapała), bez jakiś durnych przeskoków. Ładnie pokazano narastającą paranoję i budzenie się drugiej strony ludzkości. Skoro tak chwalę, w czym problem?
  Otóż we mnie.  kliknij: ukryte 
  Dla tego daję 6/10, bo mimo wszystko to niezłe kino i nie jego wina, że niektórzy kilka lat za długo siedzieli w wiadomym fandomie.
 • Avatar
  A
  616 2.04.2011 10:02
  Nie wytrzymałem
  Odpadłem po 40 minutach, miałem dość tego chłamu. Efekty specjalne są tanie, gra aktorska jest słaba, scenariusz jest bez sensu. Tylko dla fanów Uwe Bolla.
 • Avatar
  A
  hito.pk 26.02.2010 23:53
  Dobry horror na nudny wieczór
  Podoba mi się. To ciekawa historia o demonach, ludziach i ich „drugich stronach”. Sceny walk dynamiczne i ciekawe, nadające tempa akcji a zakończenie zaskakujące. Polecam.