Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

Sakura Tsuushin

 • Avatar
  A
  lasagna777 26.04.2015 17:20
  kara
  Zostałam ostrzeżona przez recenzenta… Jednak często bywa tak, że anime uznane przez autora za wspaniałe okazuje się niestrawne, lub na odwrót. Tylko dlatego postanowiłam dać szansę Sakurze... Jeden wielki niesmak. Być może dlatego, że nie było ani jednej postaci, którą potrafiłabym polubić. Może Mieko, ale ta gra rolę  kliknij: ukryte .

  Główny bohater, choć typowa shounenowa niedorajda, która (zapewne) ewoluuje (na szczęście dalszy ciąg nie powstał), prezentuje się względnie normalnie. Ma potrzeby, jak większość chłopaków w tym wieku, ale stara się pamiętać o pokrewieństwie, przynajmniej początkowo. Powinien był na samym początku, gdy tylko przybył do mieszkania wuja, wziąć nieznośną smarkulę na stronę, porządnie jej nastrzelać i tylko patrzeć czy równo puchnie… Żeby wiedziała, że pewnych rzeczy robić nie wolno.

  Urara… no cóż, wiktymologia zna pojęcie gwałtu sprowokowanego. To niezwykle tępe dziewczę kusi los, prowokując dorastającego chłopaka naładowanego hormonami. A potem okazuje się, że  kliknij: ukryte  Sądziłam, że jej koleżanka będzie „tą spokojną”, studzącą jej odpały… zapały, a tu zonk:  kliknij: ukryte  Co za młodzież…

  Tym, co mnie zdegustowało, nie były włosy łonowe, tylko kazirodztwo. Ojcowie Toumy i Urary są rodzonymi braćmi, więc smarkateria jest rodzeństwem ciotecznym… Brrr!
 • Avatar
  A
  blob 2.04.2015 13:36
  Ktoś miał chyba niezły ubaw wybierając obrazek do tej pozycji…. Teraz ten (prawie) goły tyłek będzie świecił na głównej przez ładnych parę tygodni :D

  PS: Jeżeli faktycznie stworzył to SHAFT, to jest to rodzaj ciekawostki :P
  • Avatar
   Cthulhoo 2.04.2015 13:58
   Niby Shaft, ale bez Shinbou :P
  • Avatar
   Farathriel 2.04.2015 16:46
   I wiesz co? Z jednej strony takie obrazki jak ten dają mi raka (błagam – kanciasty tyłek!), a z drugiej… cóż… to jednak tyłeczek, prawda?
 • Avatar
  A
  gilgamesz2 19.02.2011 22:52
  Nie dziękuję
  anime OK zabawne, fajne zwroty akcji no i to jest mój ulubiony gatunek. Postacie to inna historia dziewczyny to ciach a faceci mają problem z masturbacią, czyli wszystko do ogarnięcia, lecz postacie główne niszczą cały niewinny gatunek Love stories(boys over flowers, marmodade boy)a koniec dolewa oliwę do ognia jest niedopowiedziany i otwarty. Po prostu „nie dziękuję”.

  Zmoderowano.