Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

Be-Boy Kidnapp'n Idol

 • Avatar
  A
  usuniety3 29.07.2012 14:57
  Czy nie wypadałoby nieco uzupełnić tytuł o gatunek i inne wyróżniki? Straszy tutaj pustka…
  • Avatar
   IKa 29.07.2012 16:01
   W chwili obecnej dysponujemy informacjami podanymi przez użytkowniczkę, która wstawiła ogryzek, oraz informacjami ze strony oficjalnej. Pozostałe zostaną uzupełnione, gdy tylko ktoś z redakcji to obejrzy i będzie można je zweryfikować.
 • Avatar
  A
  Marie Antoinette 2.05.2012 22:42
  Oj, ale mam mieszane uczucia.
  Początek był dobry. Główni bohaterowie sensowni. Jednak im dalej tym gorzej i dziwniej. Nie wiem szczerze, co o tym myśleć :/
 • Avatar
  A
  Lycoris 2.05.2012 21:56
  No. no. no~ :D
  Pierwsze co zwaliło mnie z nóg to muzyka – po prostu niesamowita :D!!! Od razu wpadała w ucho i chwytała za serce, będąc jednocześnie przebłaganiem za niedociągnięcia.

  No i jeszcze: Uwaga, uwaga! Jest fabuła! Są śmieszne sceny! Jest happy end! Nie ma przesłodzonych gejaszków! Nie ma za to scen bardziej erotycznych, ale dla każdego znajdzie się coś dobrego ;)

  Jedynym poważnym minusem jest długość – anime sporo mogło by zyskać, gdyby trwało trochę dłużej.

  Zdecydowanie polecam :D
 • Avatar
  A
  smok88 15.01.2012 22:23
  głupawe , ale co sie pośmiałem to moje :D malo love ale za to koleś­‑tapeta genialny :D
 • Avatar
  A
  MiszczKoszykufki 9.04.2011 00:52
  Dobra, jeszcze niedawno myślałam, że krótkie serie jałoistyczne nie mogą być dobre. Wszystkie miały fabułę wytrzaśniętą z kosmosu, jeżeli o jakiejkolwiek można mówić (wiadomo, w ciągu około 2­‑3 odcinków nie za bardzo da się porządnie pokazać relacje między partnerami już nie wspominając o niszowych fanserwiśnych produkcjach lub tych, które udają ambitne np. „Naked Youth”). A jak jest z „Be­‑Boy Kidnapp'n Idol”? Jest śmieszne i dobre przy okazji. Podczas seansu nie śmiałam się ze scen typu „on mnie chce, ja go też, ale się wstydzę” tylko ze zdarzeń, które z założenia miały bawić. W dodatku muzyka w ciągu tych 26 minut (rytmy lat '80) nie irytowała a relacje między dwójką bohaterów były w miare normalne. Nie jest to dzieło wspaniałe, wątek  kliknij: ukryte  może się wydawać kompletnie od czapy, ale brak Traumatycznej Przeszłości Tragicznego Bohatera i nawiedzony psychopata (śliczne miał ciuszki i tapete na twarzy <3) sprawiły, że odcinek trafił do ulubionych ;3