Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

Angel Densetsu

 • Avatar
  A
  hakman4 19.12.2012 12:41
  Naprawdę fajne :)
  Na początek tytuł może odpychać starą datą,kreską i mało znaną serią mangi. Po obejrzeniu przyznam,że A.D.jest dobrą propozycją, szczególnie mangi. Nie wiem czemu seria,która już na początku zaciekawia widza<mnie> i wprawia w dobry nastrój z powodu sytuacji jakie dzieją się wokół bohatera. Czytając zakończenie recenzji przyznaję,że seria ma zadatki aby zaistnieć wśród innych znanych tytułów z lat 90. Niestety twórcy nie docenili walorów jakie ma.
  Na koniec chciałbym wytknąć błąd w podany w czasie trwania odcinka. Ciekawostką jest to,że tytuł ten wydano jako jeden odcinek OAV(wg Wikipedii i innych źródeł),ale podany jest na różnych stronach z podziałem na dwa oddzielne epizody,co ma też sens.Problem w tym,że te 2 odcinki trwały po max. 23 min. a nie 45 . xD Miło było by zobaczyć korektę na stronie recenzji, bo to wprowadza w błąd kolejnych chętnych do obejrzenia tej pozycji.
  Wstawiam mocne 8/10.
 • Anielski_Pyl 23.10.2010 18:40:14 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  girl-san 15.09.2010 20:16
  AD
  Nie przepadam za tego typu komediami…gagi wynikające z tego, że każdy z bohaterów nie raczy prosto i wyraźnie wyjaśnić o co mu biega i każdy z nich interpretuje sytuacje po swojemu…dla mnie to strasznie głupie, wymuszone.
  Natomiast dzikie KIIIYAAAAA~~~Kitano jest bezcenne, za każdym razem gdy je stosuje.
 • Dream 15.09.2010 19:16:25 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  Playboy 15.09.2010 17:36
  Gadanie.. Główny bohater po prostu nie wie co wokół niego się dzieje… A taki zabieg kosmetyczny nie jest zbyt pomysłowy.. Jeśli w ciągu czternastu lat nie doszło do serii TV to raczej jej nie będzie..
 • Avatar
  A
  SixTonBudgie 14.09.2010 07:41
  A to ci niespodzianka ;)
  Szczerze przyznaję – nigdy bym nie zgadł, że anime zostanie zrecenzowane szybciej niż manga, taki mały paradoks. ;)

  W sumie to te OVA można traktować jako zapowiedź – choć trochę przydługą jak na tę formę – mangi. Może i Yagi jest bardziej znany z „Claymore”, ale uważam, że „Angel Densetsu” jest lepsze. Przede wszystkim ma humor. Poza tym zawsze miałem pewną umiarkowaną słabość do czarnych charakterów – interesujące jest poznanie świata gangów i przyszłych yakuza.

  A poza tym to recenzja mówi wszystko co istotne i co warto powiedzieć jako wstęp i zachęta do mangi. Nic tylko czytać. :)
  • Avatar
   Amarette 12.12.2014 13:00
   aniołek o twarzy demona xD
   Bardzo trafnie ujęte. :) Jednak strasznie żałuję, że manga nie została zekranizowana w całości. :(

   Dawno się tak nie uśmiałam xD to wszystko jest tak absurdalne, że mimo głupiutkiej fabuły mimowolnie bawi do łez xD. Do tego stopnia, że po anime prędko zabrałam się za szukanie mangi i jestem w trakcie jej czytania. x3

   A Kitano jest absolutnie uroczą postacią. x3