Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Kyaa! - magazyn o animacji, mandze i kulturze japońskiej

Komentarze

Metal Skin Panic Madox-01

 • Avatar
  A
  Diablo 30.05.2011 18:07
  :):):)
  Ten tytuł mnie po prostu rozbroił. A już szczególnie scena gdy Kouji wpada swoim pancerzem bojowym do sklepu, rozwala szybę i kawał ściany i jakby nigdy nic kupuje sobie gotowy posiłek do odgrzania w mikrofalówce. Coś pięknego. Fabuła a zwłaszcza sceny na mieście wywoływały u mnie radosną głupawkę. A odmóżdżenie głównego bohatera jest po prostu patologiczne…
 • Avatar
  A
  War'yun 8.04.2011 16:24
  Film całkiem fajny, a projekt mecha, a raczej power armora, do dziś jest jednym z lepszych i najbardziej realistycznych wizerunków tego typu maszyny,  kliknij: ukryte . Najgorszym elementem są bohaterowie, a konkretnie dwóch z nich: Kilgore i Kouji, ten pierwszy całkowicie nie pasuje do filmu aspirującego do realizmu. Sztampowy psychol nie miał by racji bytu na polu walki, bo jako żołnierz swoim zachowaniem narażałby swoich towarzyszy broni i szybko by wyleciał ze służby, a jako najemnik nigdy nie znalazłby roboty, bo klienci baliby się, że sami mogą dostać od niego kulkę… chyba że brali by go do misji terrorystycznych, bo tylko jako kryminalista pasował by charakterem. Odnośnie Koujiego, to nie wiem jak głupim czy naiwnym trzeba być, by myśleć, że (jakby nie patrzeć) kradnąc tajny wojskowy sprzęt, obnosząc się nim po mieście robiąc do tego demolkę, uciekając przed żołnierzami, a nawet ich atakując i na końcu  kliknij: ukryte  tylko po to by zdążyć na randkę, uniknie się konsekwencji. 10 minut spóźnienia na randkę zamienił na 10 lat w pierdlu, ręce aż opadają.
  PS. Odnośnie faktu że poza Ellie (która jakby go nie wydała, sama wykazałaby się głupotą i została kryminalistką), nikt z wojska nie widział jego twarzy, to wystarczy, żeby odpowiednie służby wyznaczyły nagrodę za informację o pilocie, to od razu znalazłyby się niejeden świadek  kliknij: ukryte , chętny do podania rysopisu.

  Ocena ode mnie: 7/10 tylko ze względu na Madoxa.