Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

Tenshi ni Narumon

 • Avatar
  A
  MonikaZ 17.07.2009 11:42
  oryginalne anime
  W przypadku tego anime większość kieruje się wrażeniem z pierwszej serii, podczas gdy rozwinięcie głównych wątków następuje w drugiej części.
  Jak dla mnie ta seria poziomem i głębią psychologiczną dorównuje takim anime jak Revolutionary Girl Utena czy Evangelion.
 • Avatar
  A
  Hardkor 7.05.2009 23:00
  W anime podoba mi się to, że (w przeciwieństwie do filmów „live action”) nawet najgłupszy i najbardziej niedorzeczny pomysł na fabułę może okazać się strzałem w dziesiątkę przy odpowiedniej realizacji.
  Tak jest i w tym przypadku.
  Anime tak głupie, naiwne i cukierkowe, a jednak tak fajne.
  No i ten opening… strasznie mi się podoba.
  Jest on tak inny od tych wszystkich tandetnych j­‑popowych piosenek, a w dodatku tak chwytliwy, że po obejrzeniu wszystkich odcinków znam go już prawie na pamięć mimo, iż nie umiem za dobrze japońskiego.
 • Avatar
  A
  kai 7.05.2009 17:33
  Pare lat temu raz wysluchalem openingu z plyty Kawaii. Do tej pory co jakis czas do mnie wraca niczym zly szelag. Wyjmijcie mi to z glowy!
 • Avatar
  A
  Koleś 26.03.2009 16:12
  urocze i wspaniałe
  Najpiękniejsze, najśmieszniejsze, najsympatyczniejsze i najbardziej wzruszające anime jakie do tej pory obejrzałem. Bardziej nawet od Chobits. Czuję się jednak rozczarowany bo trochę nie spodobała mi się recenzja a przede wszystkim wpisy. Po pierwsze liczyłem na więcej opini po drugie nieprawdą jest to że fabuła nie ma głębi. Tenshi ni narumon przekazuje pewne wartości czasem pomijane w naszym życiu. Każdy kto zarzuca że to anime jest płytkie lub bez sensu nie ma racji i po prostu nie umiał odnaleźć przesłania które wydaje się ukryte ale tak naprawdę bije z ekranu do samego końca bo na tym min. polega urok tensziego. Ani recenzent ani osoby, które wpisały swoje opinie chyba tego nie doceniły. Mnie anime bardzo wzruszyło ale najbardziej polubiłem bohaterów. Bohaterowie są bardzo barwni, sympatyczni i tworzą bogatą, różnorodną galerię charakterów. Nawet ci źli jeżeli już są naprawdę źli ( bo mamy też doczynienia z bardzo pozytywnymi, czarnymi charakterami) to prędzej wywołują współczucie niż niechęć . Anime jest również wystarczająco wielowątkowe i tajemnicze jak na mój gust dlatego uwielbiam je i jestem zdania że spokojnie zasługuje na ocenę przynajmniej 8/10 lub wyżej
 • Avatar
  A
  cztery 8.08.2008 16:00
  tnn
  Świetna komedia, wspaniałe postaci (mimo, że niektóre są dość typowe i często denerwujące). Do tego trochę dramatu na końcu, niewielki wątek shounen­‑ai i troszkę ecchi. Nawet fabuła jest (chociaż trudno ocenić jej jakość).
  Zdecydowanie warto obejrzeć.
 • Avatar
  A
  V-chan 5.07.2008 23:27
  xD
  UMIERAŁAM ZE ŚMIECHU! :D :D :D To anime jest tak głupie, że aż śmieszne:D Kreska w niektórych momentach jest dość obrzydliwa(te „potwory”), ale ogólnie jest się z czego pośmiać:D
  Ogólnie najlepsze wydawały mi się postacie:) Każdy miał jakąś rolę do odegrania i nie było zbytniego zagłębiana się w przeszłość. I, co dziwne, nie ma tu nikogo z Tragiczną Przeszłością.  kliknij: ukryte  – ukrycie tekstu