Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Otaku.pl

Komentarze

Kaichuu!

 • Avatar
  A
  Ancietejka 13.11.2018 22:46
  W losowej recenzji wyskoczyło mi „Kaichuu!”, patrzę – jest o łucznictwie, a że teraz wychodzi „Tsurune…”, to postanowiłam obejrzeć K. „dla porównania”. Rzecz jasna później zobaczyłam, że to mini­‑anime i nie można liczyć na rozbudowaną fabułę, no ale zajrzałam. Jedyna wada? Że to takie krótkie. Uśmiałam się zwłaszcza przy trzecim odcinku  kliknij: ukryte . W takich krótkich odcinkach mogłabym oglądać Sasakiego i Tachikawę w akcji w nieskończoność, niestety, zaserwowano nam tylko cztery epizody. Trzeba to jakoś przeżyć, heh.
 • Avatar
  A
  jolekp 27.02.2015 08:31
  Recenzent nie dostrzegł w tym tytule shounen­‑ai prawdopodobnie dlatego, że obejrzał tylko połowę (ale miał szczęście, bo to była ta zdecydowanie lepsza połowa, posiadająca jeszcze jakąś w miarę interesującą fabułę).  kliknij: ukryte  Anime naprawdę na tym traci, byłoby zdecydowanie lepsze, gdyby skupiło się tylko na łucznictwie. I fakt, że piszę to będąc do cna zdeprawowaną yaoistką, mówi chyba sam za siebie.
  I w sumie zastanawia mnie, co jest aż takiego oryginalnego w tym całym gender­‑bender, które przewija się w co drugim anime. Przyznaję, że nie jestem specjalną fanką tego typu motywów, ale wyjaśnienie tego wątku miało szansę być interesujące. Szkoda, że nikt się nie pokusił tego jakoś bardziej rozwinąć.
  PS.  kliknij: ukryte 
 • Avatar
  A
  Nylia 23.03.2013 21:59
  Moja opinia~
  Nie polecam. Obejrzałam te 4 odcinki i przyznam szczerze, że mnie wciągnęły i oczekuję więcej… :(
  Główny bohater(ka) uroczy i, trzeba przyznać, oryginalny. Nie jest pustym idiotą (o czym świadczy jego postawa podczas uprawiania sportu), ale też nie jest poważnym nudziarzem. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim bohaterem. Ponadto bardzo lubię tematykę gender­‑bender, która jest ogólnie mało popularna.
  I oczywiście tematyka kyujutsu – rzadko używany motyw w anime.
  Nie polecam, bo to oryginalne anime i można się wkręcić… :<
 • ave 10.03.2011 21:37:04 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  koloroboronat 10.03.2011 12:39
  Spora recenzja
  Do tak krótkiego anime ;)
  Mi się nie podobało. Zaczynało podjeżdżać pod Yaoi…
  W ogóle co to za dziwactwa, że facet może i wyglądający jak dziewczyna, nosi dziewczęcy szkolny mundurek. ;/

  Nie polecam ^^
  • Avatar
   sirpeter 15.03.2011 21:54
   Re: Spora recenzja
   [link] :)