Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Nejiro 9

Komentarze

Tales of Eternia

 • Avatar
  A
  Nagash 2.05.2010 15:52
  ehh...
  Jest to chyba najgorsze anime jakie kiedykolwiek oglądałem… A widziałem już dość dużo serii. Męczę to już pół roku a właśnie buforuję 8 ep. Raz zaczętą serię muszę obejrzeć do końca bo nieładnie wygląda na liście na MAL :D Ale to to już jest mega ciężkie zadanie, żeby obejrzeć to do końca. Nie polecam Tales of Eternia nikomu, lepiej ten czas poświęcić na obserwowanie jak trawa rośnie…
 • Avatar
  A
  BiałyKot 7.09.2008 01:25
  bleh
  powiem na wstępie że w gre grałem i ją skończyłem. i cała ta seria na basie gry opowiada urywek, zaledwie może 1/20 całości, w dodatku najmniej ciekawą. i to czuć jak sie ogląda. anime zaczyna sie i kończy jakby środku, całkowicie wyrwane z kontekstu. dla mnie total fuj, wątpie też czy seria ta znajdzie zwolenników nawet pośród wielbicieli mainstreamu jak naruto czy dragon ball.
 • Avatar
  A
  Kelly 1.09.2006 09:42
  RPG klasyczna
  Słowo klasyczna bynajmniej nie oznacza to, ze taka dobra. Pomimo, ze jestem graczem on real i na komputerze bynajmniej nie jestem jakos podniecony tą serią. Miła, sympatyczna, tyle. Klasyczna drużyna, klasyczna przygoda, klasyczne wykonanie oraz kolejne wyruszenie gdzieś hen, ażeby realizować kolejne przygody.