Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

Ranma 1/2: Kessen Tougenkyou! Hanayomewo Torimodose!

 • Avatar
  A
  Akane Tendo 4.01.2014 12:11
  Świetne
  Ranma ½: Kessen Tougenkyou! Było świetne, super akcja. Fajnie się oglądało, grafika też spoko. I znów Ranma powiedział 3 fajne słowa '' Akane jest moja! ''.
  Tylko głupio zrobił podlizując się Tomy, bo to doprowadziło
  do tego, że Akane tak jak by się zgodziła na ślub, a przecież tego nie chciała. Ranma musi dokuczać jej, ma to już wrodzone.
  6+
 • Avatar
  A
  gurtos91 4.06.2011 11:35
  Oglądałem serię TV i pierwszy film. Po dobrym początku kolejne odcinki anime bardzo się popsuły, pierwszy film kinowy też nie zachwyca.
  Natomiast „Kessen Tougenkyou! Hanayomewo Torimodose!” był jak dla mnie świetny. Niemalże dokładnie tego oczekuję po Ranmie i chciałbym żeby z taką samą przyjemnością oglądało się resztę. Miałem sporo okazji do śmiechu. Pomimo małych typowych dla Ranmy wad wrażenie bardzo pozytywne.
 • Avatar
  A
  amirasky 11.09.2007 09:49
  słabe jak na Ranmę ;)
  Oglądając miałam wrażenie, że jest tu zupełny chaos. Grafika ładna ;) greska miła dla oka… ale postacie jakieś takie bezjajojwe ;) Nawet sam Ranma był jakiś inny…
  Warto obejrzeć dla ciekawości :)
 • Avatar
  A
  Akane Saotome 2.08.2006 10:47
  Cię kocham Ranma!!
  Mam ten film na kompie obejrzny już chyba 500 razy
  i nadal go uwielbiam!Mam fioła na punkcie Ranmy i Akane(stąd moje psełdo netowe)!6+ bez 2 zdań…choć musze przyznać że Aka troszeczke mnie zawiodła.Ta cała gadka o miłości była jak na nią
  głupkowata.Hmm i jeszcze to spokojne popijanie herbatki kiedy mogła uciec z pokoju Tomy?Co to było?!Za mało ikry jak na Akane!No ale to pewnie wina studia kitty anie Rumiko.