Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

Saint Seiya: The Lost Canvas - Meiou Shinwa Dai-2-Shou

 • Avatar
  A
  Skrufi 28.11.2013 00:21
  Podoba mnie sie to ;)
  Jest to co prawda dosyć naiwna seria, ale bardzo miło się oglądało. W drugiej części znacznie bardziej mi brakowało postaci Hadesa­‑Alone'a, który przez większą część serii  kliknij: ukryte 
  W obu częściach podobał mi się wątek Złotych Rycerzy  kliknij: ukryte , którzy bardzo różnili się od siebie, no chyba że chodzi o  kliknij: ukryte . Głupie było też to, że  kliknij: ukryte .
  Ogólnie serię oceniam pozytywnie, ale mogło być znacznie lepsze. Największe wady to:
  -Naiwność
  -Patos
  -Miejscami brak logiki
  -Słabo rozwinięty wątek o znajomości Tenma­‑Alone­‑Sasha
  -Najgorszy opening, jaki w życiu widziałem ;)
 • Avatar
  A
  Lenneth 15.01.2013 03:19
  Świetne!
  Cudo, cudo, cudo. Nie pamiętam, żeby się się „dawnym” Saint Seiya zachwycała tak, jak zachwycam się Canvami. Grafika i projekty postaci powaliły mnie na kolana, ale wiadomo, nie samą grafiką człowiek żyje – a w tej serii bishouneni, nie dość, że wyglądają, to jeszcze prezentują ciekawe, odmienne typy osobowości, inne podejście do życia, do walki etc. Fabuła wciągająca, bo po pierwsze, bohaterowie nie tylko się tłuką, po drugie, ich pojedynki ogląda się z zapartym tchem, po trzecie, to nie jakieś, dajmy na to, Naruto, gdzie z góry wiadomo, że każdy „dobry” przeżyje (a w razie czego zmartwychwstanie) – w SS:TLC bohaterowie giną na prawo i lewo, widz nie zna dnia ani godziny. Z utęsknieniem czekam na trzecią część serii!
  (Prawie mnie naszło, żeby odświeżyć sobie wcześniejsze serie, aaaale z miejsca trafiłam na różową zbroję Andromedy i jakoś mi przeszło. :D)
 • Avatar
  A
  Tamago-chan 12.01.2013 14:51
  Nie do końca mój klimat, ale nieźle się ogląda. Wcześniej nie miałam styczności z Saint Seiya, więc nie mam do czego porównać, ale seria jest raczej dobra. Oczywiście historia jest urwana, pozostaje czekać na ewentualną kontynuację. Nie wiem jednak czy po nią sięgnę, bo o ile kreska jest ładna, walki dość widowiskowe, a historia ciekawa i wciągająca, o tyle jak dla mnie  kliknij: ukryte  Poza tym nie lubię głównych bohaterów (zwłaszcza Tenmy), a sympatią darzę jedynie kilku złotych rycerzy,  kliknij: ukryte 
 • hoooo 23.09.2011 15:05:11 - komentarz usunięto
 • shirokami 22.09.2011 22:05:10 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  harnassc 9.09.2011 00:26
  świetna seria, mam tylko nadzieje że będzie kontynuacja,
  ode mnie 10/10