Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Magnificon Expo 2018

Komentarze

UFO Princess Valkyrie

 • Avatar
  A
  anitka94 20.04.2008 17:48
  Nie polecam
  [ukryjNajpierw sprostowanie, są 4 sezony:
  sezon 1 – 12 odcinków
  2 odcinki specjalne
  sezon 2 – 12 odcinków
  sezon 3 – 6 odcinków
  sezon 4 – 2 odcinki
  (Dane na podstawie en.wikipedia.com)
  Może możnaby było się zastanowić nad zrecenzowaniem reszty, albo chociaż nadmienieniem, że coś takiego jest.[/ukryj] Jeszcze informacja dla tych co nie mogą znaleźć  kliknij: ukryte 
  Obejrzałam sezon 1 i 1 odcinek specjalny i raczej nie zamierzam oglądać więcej. No niestety, ale nie jestem fanką ecchi, więc oprawa mnie razi. Kreska jest ładna, ale po pierwszym epie zaczęłam się zastanawiać, czy biust Valkyrie jest zakryty suknią czy nie. No sory, ale nie jestem nienormalna i nie będę oglądać czegoś co nasówa na myśl coś takiego. Uważam także, że przeciąganie tego na 4 sezony to totalna beznadzieja. Jeżeli według was to anime nie zasługuje na więcej niż 7/10 to nie warto tego oglądać. Fabuła 1 sezonu kuleje, spodziewałam się, że skoro jest 12 epów to będzie wartka, a nie jak flaki z olejem. Mamy do czynienia z chymś w stylu Ah! My goddess!  kliknij: ukryte . Postacie są przesłodzone i są to dziewczyny (oprócz oprócz tego tam Kazuto i paru innych epizodycznych osóbek). Oprawa muzyczna jest słodka, ale mdli mnie bardziej niż Mermaid Melody. No i to by było chyba na tyle, rozpisałam się. Ogólnie mówiąc nie polecam, jeśli nie przepadacie za ecchi.
  • Avatar
   Maruś 1.07.2010 22:54
   Re: Nie polecam
   „Normalna”, jak cię mdli to nie oglądaj, proste. Każdy może dany obraz odbierać w inny sposób – jest to tak zwany tunel rzeczywistości . Czemu koncentrujesz się właśnie na tych elementach – jak za duże biusty, kto cię tak wychował i wprał do mózgu takie bzdury. Btw akurat oprawa muzyczna nie jest 'słodka', powiedz po prostu że jesteś wychowana w restrykcyjnym islamie i nie mogłaś słuchać muzyki bo to grzech.