Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Nejiro 9

Komentarze

Naruto Shippuuden: Blood Prison

 • Avatar
  A
  hikarakt 29.12.2013 16:10
  dno
  twórcy sami dowiedli bezużyteczność trybu mędrca. tym który przespał film to kurama. motyw z prebiciem na wylot to już jak na anime przesada
 • Avatar
  A
  Byczusia 9.06.2012 21:00
  Film jest ciekawy,nie przeczę. Szkoda mi było na końcu  kliknij: ukryte No i  kliknij: ukryte 
 • Avatar
  A
  MasaGratoR 30.05.2012 19:59
  Dziwne :|
  Co do uwag Rapsilli, mam jeszcze parę takich cudawianek.  kliknij: ukryte  Tu już przegięli na całej linii. Oraz jeszcze jedno,  kliknij: ukryte  A tutaj jest taka jedna scena. Jeszcze 2 cuda takie znalazłem, ale już nie pamiętam :p Przez takie gafy nie mogę oceniać lepiej tego anime niż reszty.

  Spoilery się ukrywa. >_>

  Zdegustowany cenzor
 • Avatar
  A
  Rapsilla 16.05.2012 18:06
  Nuda
  Biorąc pod uwagę poziom poprzednich czterech kinówek Shippuudena, nie spodziewałam się wiele po Blood Prison. I dobrze – ten film był po prostu nudny. Przez znakomita większość czasu nie dzieje się nic, Naruto snuje się po więzieniu, bo na koniec dopiero się ruszyć. Ten film to właściwie spektakl jednego aktora i nie mam pojęcia, po co twórcy wrzucili resztę drużyn z Konohy, skoro ich kwestie ograniczają się do słowa, ewentualnie jakiegoś okrzyku bojowego, a większość nie mówi właściwie nic. W dodatku w filmie aż roi się od idiotyzmów. Ja wiem, że to anime i realizu spodziewać się po nim nie można i w sumie nawet nie powinno, ale na litość, kliknij: ukryte  A już zupełnie dobiło mnie to, że  kliknij: ukryte  No i wyjaśnienie, dlaczego Naruto wylądował w więzieniu –  kliknij: ukryte  No chyba że coś przespałam. Film broni się całkiem niezłą kreską i animcają. Największym zas plusem (jak i poprzednich jest OST – pan Yasuharu po raz kolejny wykonał kawał świetnej roboty. W pewnym momencie złapałam się nawet na tym, że bardziej zwracam uwagę na akcję, niż snującego się po ekranie Naruto.
  • Avatar
   Rapsilla 16.05.2012 22:38
   Re: Nuda
   „że bardziej zwracam uwagę na akcję, niż snującego się po ekranie Naruto.” – miało być muzykę.
 • Avatar
  A
  Rusifero 6.05.2012 23:25
  razem z 1­‑szym filmem Shippudena, Blood Prison stanowi najlepsza z ekranizacji jakie dotad wyszly. Warto obejrzec- walki sa widowiskowe, a akcja i watek ciekawy. To samo nowych postaci. W sumie to Ryuuzetsu dolaczyla do jakze nielicznego grona dziewczyn z anime, ktore lubie. (A to chyba o czyms swiadczy xD)