Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Tokki - sklep internetowy

Komentarze

Un-Go: Inga-ron

 • Avatar
  A
  Ellerena 16.05.2015 18:46
  Najpierw obejrzałam ten odcinek… i pewnie przez to głęboko zawiodłam się na serii.
  Tutaj mamy mroczny klimat, sceny sprawiające, że szczęka opada, bohaterów z charakterem.
  W serialu nużące zagadki z przekombinowanym rozwiązaniem, a urok postaci diabli wzięli.
 • Avatar
  A
  Tamago-chan 16.05.2015 00:02
  Seria mimo wielu wad ma w sobie coś, co sprawiło, że dobrze mi się oglądało. Pozostawiła jednak lekkie uczucie niedosytu, które całkowicie zatarł ten film/odcinek. Bardzo dobre uzupełnienie serii, nie sądzę jednak, że obejrzana w pierwszej kolejności zainteresowałaby mnie na tyle, aby sięgnąć po serię TV. Czasami właśnie taka kolejność jest lepsza niż chronologiczny ciąg wydarzeń. Sam tytuł jest w sumie przeciętny, ale myślę, że można całkiem miło spędzić przy nim czas. (Ach, jeszcze bardzo fajny ending).
 • Avatar
  A
  Subaru 2.06.2012 14:00

  Film lepszy niż cała seria TV razem wzięta.

  Ma klimat, fabuła jest intrygująca, zagadki przeszłości Shinjuurou i Ingi zostają rozwiązane. Trzyma w napięciu, nie ma zbędnych dłużyzn, jest po prostu interesująco.

  Pozycja obowiązkowa dla fanów „UN­‑GO”, a dla tych, którzy nie widzieli serii TV, może być zachętą do zapoznania się z dalszymi losami Yuukiego i Ingi.

  Polecam.
 • Avatar
  A
  Pan: B 30.05.2012 00:55
  Róbcie więcej Ovek T_T
  Dokładnie gaijin :)
  Wg. to jestem w nie małym szoku. Ta seria mogłaby się ciągnąć jak wszystkie razem wzięte CSI. Niewykorzystany potencjał tak naprawdę ._. Ale co do tej OVY to jestem pod wrażeniem, wreszcie to ma ręce i nogi :) O ile samo anime można było porównać do przyborów z których można coś lepić to te niecałe 50 minut dało nam porządny szkic tego co chcemy zrobić z materiałów:D
  Un go jest jak Hellsing. Jako seria macierzysta miernie, choć nie najgorzej. Ale jako OVY to piękne dopełnienie całej reszty. Liczę, że autorzy pofatygują się by zrobić inne OVKI albo druga serię ;) Bo szkoda by było takiego dobrego pomysłu…ode mnie 8/10 za OVĘ :D
 • Avatar
  A
  gaijin 29.05.2012 22:30
  Lepsze od serii
  Zdecydowanie bardziej trzyma się kupy, a przy tym zachowuje zalety serialu, jak pokręcony klimat i ciekawi bohaterowie. Niewykluczone, że gdybym najpierw obejrzała ten odcinek, a potem całą serię, to mój odbiór całości byłby o wiele bardziej pozytywny.