Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Nejiro 9

Komentarze

E's Otherwise

 • Avatar
  A
  chi4ko 29.03.2015 16:07
  Marna kalka s­‑CRY­‑ed. Oglądałam lata temu i do tej pory czuję irytację na myśl o tej serii.
 • Avatar
  A
  ka15ma 13.12.2012 20:12
  nie jest źle
  Przed chwilą skończyłam oglądać ostatni odc. serii i rzeczywiście wiele rzeczy pozostaje nie wyjaśnionych. Głównie jeśli chodzi o  kliknij: ukryte nie dowiadujemy się niczego konkretnego. To jest duży minus. Mimo to anime było ciekawe i przypadło mi do gustu. Rzeczywiście od odc. 9 do bodaj 13 nie dzieje się nic konkretnego, co wpływało by na rozwój fabuły. Jednakże następne odcinki są bardzo interesujące i cały czas coś się w nich dzieje. Polecam anime, bo warto je zobaczyć. Oglądałam już wiele anime i mogę powiedzieć, że nie było ono dla mnie stratą czasu. Jednak każdy może mieć inny gust, więc radze samemu zobaczyć.  kliknij: ukryte 
 • Avatar
  A
  Tamago-chan 27.09.2011 17:03
  Przeciętne, ale na pewno nie złe
  Nie jest to tytuł, który na długo utkwi w mojej pamięci, ale obejrzałam do końca co znaczy, że seria nie może być bardzo zła. Właściwie to jest całkiem nieźle. Szczególnie przypadł mi do gustu rysunek postaci, są po prostu ładne. Co do samych postaci… niby są ciekawe, ale na przykład główny bohater w ogóle nie przypadł mi do gustu. Jest jakiś taki nijaki. Asuka jest kolejną nieco irytującą dziewoją, do której po prostu ciężko mi było poczuć sympatię. Moim ulubieńcem natomiast jest Yuki, ale to dlatego, że uwielbiam takich zadziornych rudzielców w anime:) Zakończenie może nie do końca satysfakcjonuje, ale w sumie większego niedosytu u mnie nie pozostawiło. Daję więc 7/10, bo chociaż ma sporo wad, nie uważam czasu poświęconego na E's Otherwise za zmarnowany.
 • Avatar
  A
  Ruka 5.02.2011 19:56
  Anime średnie.Zakończenie beznadziejne.Z musyki podobał mi się op i ostatnie melodie w ostatnim odcinku .Grafika bez zarzutu jak dla mnie .Nie mogę o niej powiedziec nic złego.5/10
 • DODO 31.12.2009 09:57:56 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  richie 3.06.2006 23:11
  Anime o dwóch twarzach
  Przyznam się, że sięgnąłem kiedyś po ten tytuł praktycznie w ciemno i byłem mile zaskoczony.
  Cóż, fabuła może i nie była jakoś super oryginalna, ale… przedstawiony świat był dość ciekawy, interesujące postacie które dawały się lubić. Co tu dużo mówić – połknąłem haczyk i oglądałem licząc na jakieś ciekawy rozwój tudzież finał.
  O ja naiwny…
  Od dziesiątego odcinka rozpoczyna się równia pochyła. Niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki (raczej różdżki jakieś wiedźmy) dobrze zapowiadająca się historia przeistacza się w mutację Dragon Balla i to z tego najgorszego gatunku, czyli serii tasiemcowych ponadludzkich sparringów podczas których to akcja nie posuwa się do przodu praktycznie NIC! A kiedy to już, po wielu bólach i widza katordze okrutnej, akcja wreszcie drgnęła do przodu nagle – niespodzianka! – bo to był właśnie ostatni, 26 odcinek. Tak, tak, seria kończy się, ot po prostu. W połowie wszystkich rozpoczętych wątków, niewyjaśnionych zagadek, w połowie wypowiedzianego zdania. Och, przepraszam: oglądając napisy końcowe osłupiałym wzrokiem i z opuszczoną szczęką możemy na okrasę kilka szkiców z… ciągu dalszego. Który nie nastąpił, ha ha ha.

  Ocena 3/10, przy czym te 3 to za niezły początek. Parafrazując jednak pana pająka, prawdziwe anime poznaje się nie po tym jak się ono zaczyna ale jak kończy.
  • Avatar
   Kelly 8.08.2006 09:25
   Re: Anime o dwóch twarzach
   Rację ma i mój Przedmówca i recenzent. Przyznam, ze kilka pierwszych odcinków dawało nadzieję na ciekawe rozwinięcie akcji. Tak, że liczyłem na coś świetnego, tyle, że się przeliczyłem. Rysowane rzeczywiście ładnie.