Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Mezzo Forte

 • Avatar
  A
  Pazuzu 3.05.2012 22:41
  Fajne, ale...
  ...po cholere dali te sceny seksu? Naprawdę, daleko mi do purytanki, odrobina miłości nigdy mi nie przeszkadzała, ale tu momenty były dodane w tak kretyński sposób, że tylko się śmiałam. Po prostu masakra.
  Poza tym, bardzo przyzwoity film sensacyjny, w takim lekko oldschoolowym klimacie. Jest szybko, głośno i wesoło. Trup ściele się gęsto, w typowym dla tego reżysera stylu. Walki też mocno przypominały mi te z Kite, głównie swoim brakiem realizmu i widowiskowością. Ale do Kite nie ma co porównywać, bo klimat i styl są w Mezzo Forte dużo lżejsze. Takie patrzydło w sam raz na sobotni wieczór. Polecam, choć za scenki seksu obniżyłam, pierwszy raz w życiu, ocenę na 6/10. A byłoby 7.
 • Anielski_Pyl 15.09.2011 18:34:18 - komentarz usunięto
 • Avatar
  R
  nakamichi 13.11.2008 14:50
  można obejrzeć
  Avellana fajna recenzja tylko nie wiem czy wiesz, ale ośmieszasz się zniechęcając do wersji ze scenkami. Ale trzeba powiedzieć że scenki są byle jakie.
  Sama akcja w anime jest całkiem niezła.
  Co prawda to nic ponad przeciętność, ale obejrzeć można.
 • Avatar
  A
  Filippiarz 21.12.2007 00:31
  Dawno widziałem, ale do dziś pamiętam :)
  Jak ktoś lubi filmy sensacyjne to na pewno nie stanie mu się krzywda, jeśli obejrzy to anime. No chyba, że ma 12 lat i go rodzice przydybią :P

  Fajna jest tu „uśmiechnięta szczerość aż do bólu” – nie ma tu epatowania ponurym nastrojem, pomimo że dzieją się i są mówione dosyć mocne rzeczy, na których można by, a nawet o które oparto niejeden dramat czy tragedię. Jest ostro, szybko i z przytupem, w klimacie starych produkcji sensacyjnych. Ja za takimi klimatami nie przepadam, ale i tak mi się podobało. Stanowczo zwraca tu też uwagę świetna, dokładna animacja i choreografia walk.
 • Avatar
  A
  Artur2969 3.08.2007 17:55
  O Anime
  Te anime jest dobre lecz myślałem ,że specjalny odcinek będzie lepszy nisz te serialowe.Dla mnie muzyka powinna być bardziej klimatyczna kreski są ładne ,ale ładniejsze są dziewczyny:)
 • Avatar
  A
  Martinez 3.08.2006 12:35
  Mezzo Forte
  Całkiem przyjemnie oglądająca się OAVka. Jest szybko, wybuchowo, i czasami bardzo krwiście – warto poświęcić niecała godzinkę na ten tytuł. Największym plusem są bohaterowie (ach ten niesamowity japoński podkład Kurokawy – jak on genialnie mówi:), oraz humor (czasami był dość specyficzny ale potrafił rozśmieszyć).

  Ja oglądałem wersje „pociętą” więc nie mam porównania do wersji „niepociętej” , ale prawde powiedziawszy tego nie żałuję ponieważ obejrzałem całkiem równe kino sensacyjne – i taką właśnie „pociętą” wersje polecam.