Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Kyaa! - magazyn o animacji, mandze i kulturze japońskiej

Komentarze

One Piece Film Z

 • Avatar
  A
  Bawmorda 16.01.2014 09:22
  One Piece Film Z
  Obejrzałem ten film 2 razy i nie wiem dlaczego dostał on tak wysoką notę i nie wiem dlaczego się tak co niektórzy nad nim rozpływają. Według mnie jest to słaby średniak i tyle. Główny anty bohater One Piece Film Z Zefir miota się jak prostytutka w nadziei, że ktoś go powstrzyma od jego nicnych zamierzeń. Na deser Lufyy ws Zefir tak słabych walk w wykonaniu Lufiego to ja dawno nie widziałem w żadnym pełnometrażowym OP. Zostanę krolem piratów oddawaj mój kapelusz. Drugi debil Zefir z ręką wykonaną z morskiego kamienia, która potrafi zanegować moc każdego owocu. Normalnie odechciewa się oglądać.
  • Avatar
   Mephisto222 13.06.2014 13:14
   Re: One Piece Film Z
   Zgadzam się, to już Strong World jeśli chodzi o jakość i fizykę animacji był lepszy, dużo lepszy…
   Fabuła oczywiście dno „Nienawidzę i zabiję wszystkich piratów i ludzi przy okazji w Nowym Świecie, ale w sumie Luffy jest spoko”. Jak na gościa, któremu piraci wybili rodzinkę i uczniów, to coś za często walczy z marynarką, a za dużo gada z piratami.
   Dobrze, że chociaż z Usoppa się pośmiałem jak zbijał kasę na Robin i z odmłodzonego Brooka.
 • Avatar
  A
  Kuta 16.01.2014 08:12
  No nie wiem, czy fabuła taka przemyślana
  Te 3 punkty są bardzo blisko siebie, nie zauważyliście? Ciekawe, że do tej pory nikomu się to nie udało. Jemu się nie udało, bo zwracał na siebie za dużo uwagi.
 • Avatar
  A
  Trace 2.11.2013 18:33
  Świetny
  Świetny film, wreszcie to na co czekałem. Zero przedłużeń, bezsensownej dziurawej fabuły, w której główni bohaterowie po raz kolejny pomagają jakimś nieporadnym bohaterom. Akcja gna jak oszalała. Lepiej by było, gdyby film podzielili na dwie części i dodali trochę wątków pobocznych. Do tego muzyka… Umi wa mite iru (albo coś w tym stylu) to świetny kawałek, który od czasu do czasu sobie odświeżam. Nawet pierwszy ending mi się podobał, nie ma co narzekać. Szczególnie ten akcent na słowo „different” pani Avril Lavigne mnie zawsze rozwala. Ode mnie 9/10, bez połowy gwiazdki za strasznie szybko pędzącą akcję (co ciekawe w pozostałych kinówkach OP w większości było na odwrót i się tylko czekało aż ten ślamazarny film się wreszcie skończy…).
  Oby dalej takie epickie filmy robili, ba! Co najmniej takie. Nowy Świat zobowiązuje.
 • Avatar
  A
  Artevius 22.05.2013 23:27
  Dobre to bylo!
  Jak na razie najlepszy film z serii One Piece. Jest wszystko czego można oczekiwać od mistrza Ody. Dużo humoru, wartka akcja, epickie walki i „szalone” postacie.

  Sam Zephyr to postać z jajami, szkoda że ostatnio tak mało takich antybohaterów. Tym bardziej że jego motywy były logiczne i dobrze uzasadnione. Nie chcę spoilerować a sam film będzie na pewno lepiej opisany w recenzji, ale na pytanie czy warto, odpowiadam: zdecydowanie tak!

  Ode mnie za sentyment jakim darzę One Piece i dlatego że dostałem wszystko czego po tym filmie oczekiwałem: 10/10.
  • Avatar
   bulwa24 20.06.2013 12:03
   9/10
   Też miałem dać 10/10, ale wtedy włączył się ending :D
   • Avatar
    Artevius 20.06.2013 18:52
    Re: 9/10
    Za to początek z piosenką Umi wa mite iru… wymiatał, dlatego podtrzymuję swoja ocenę :P