Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

Precure All Stars New Stage: Mirai no Tomodachi

 • Avatar
  R
  kokodin 6.09.2013 21:13
  Nareście
  Tak wiec jak dla mnie Ave rozprawiła się brawurowo z ostatnim oglądamy przez moje oczy filmem Precure i za razem tym ulubionym. Co prawda Avellana wspomniała o małej roli starszych postaci, jednak moim zdaniem nie był to jednak wybór przypadkowy, lub spowodowany tylko ich stażem. Tak się akurat składa, że były to głównie postaci stworzone do bicia. A w tym filmie po zmasowanym ataku stada czternastoletnich(?) potworów na biedną bestię, która świeżo odżyła (to była ogólnoświatowo transmitowana masakra na inteligentnej formie życia) zwyczajnie nie było potwora na tyle odważnego, by te weteranki pobić, nie dając im szansy, do wyrzucenia z siebie proprzyjacielsko­‑patriotyczno­‑blabla­‑monologów. (i to jest kolejny plus filmu) Jednocześnie rozbicie niejako paczek, nie wszystkich , ale zawsze, niweluje spoilerowość. Jest to spowodowane tym, że całe stado wyłączając Smile gra niejako w jednej drużynie i nie zdziwiło by chyba wielu osób, gdyby ktoś nieznający serii, powiązał je nieco inaczej. np w piątkę Splashstar Max Heart. Milky Rose już nie pamiętam czy się zaspoilerowała, natomiast obecność niektórych postaci, np Moonlight była zaspolerowana nawet w pierwszym odcinku serii :]
  W każdym razie Ave , nikt poważny by tego lepiej nie zrobił, teraz będziesz mieć małe wakacje od Precure(nie licząc paru filmów)aż się ostatnia seria skończy. I grand finale.
  W każdym razie świetna robota w przybliżeniu jednego z bardziej ikonicznych cyklu magical girls dla przeciętniejszego oglądacza.
  • Avatar
   Avellana 6.09.2013 21:25
   Re: Nareście
   Offtopowo: poza DokiDoki Precure (które chyba obejrzę, jak wyjdzie w całości, bo tak to zdecydowanie lepiej „wchodzi”) zostało mi jeszcze Yes! Precure 5 GoGo i jego kinówka, ale owszem, w zasadzie cykl jest skończony. Przerażające, że nie było tak źle i niektóre serie naprawdę miło wspominam. Bardzo dziękuję za komplementy!
 • Avatar
  A
  fusion 21.07.2013 20:51
  film ten to pomyłka , czyste marnotrawstwo . fusion ot tak sobie wraca , a twórcy nie odpuszczą do konca filmu. charakter ayumi idzie przeżyć , cure echo brzmi nawet nieźle jak cure candy z serialu . niestety zostalo to źle wykorzystane bo tworcą nie chcialo się czekać na sensowniejsze wykorzystanie.
 • Avatar
  A
  vuk 21.07.2013 20:36
  to że tobie sie podoba nia znaczy że inni myślą tak samo. tyle cure a ledwo połowa mowi cokolwiek . te niemowiące praktycznie zrobiły więcej . skoro to new stage , czemu twórcy nie ograni czyli się tylko do dwóch aktualnych drużyn ?
 • Avatar
  A
  kokodin 25.06.2013 11:23
  Moim zdaniem najlepszy film ze wszystkich kompozytów precure. Jest precurek dużo ale nie wszystkie na raz biją biednego potwora :P