Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Kyaa! - magazyn o animacji, mandze i kulturze japońskiej

Komentarze

Kachou Oji: Hard Rock Save The Space

 • Avatar
  A
  gosc 6.06.2013 23:32
  Dobre anime pokazujące w dość przerysowany sposób kryzys wieku średniego i walkę o bycie sobą. Brutalnie pokazuje jak w większość marzeń zostaje utraconych przez zderzenie z szarą rzeczywistością i skutki dostosowania się do niej tylko po to aby móc żyć. Oczywiście ta szara rzeczywistość ma swoje plusy.Rodzina, szkoda tylko,że kliknij: ukryte Wtedy to anime nie miało by racji bytu. Bardzo fajna historyjka i nie wiem dlaczego tak nisko ocenione.Recenzent chyba nie za bardzo w czuł w głównego bohatera i potraktował je zbyt dosłownie.
 • Avatar
  R
  GumowyKaczor 8.05.2013 20:03
  Stare
  To anime jest stare w gruncie rzeczy (1999) więc nie spodziewałbym sie cudów…
 • Avatar
  A
  FurieZakharis 19.07.2010 20:38
  To anime nie jest takie złe
  To anime nie jest takie złe, obejrzałem je jakiś 2 lata temu i miło je wspominam (może poza tymi trzema kosmicznymi idiotkami). Z chęcią zabiorę się za nie jeszcze raz.
 • Avatar
  A
  Hige 11.07.2008 00:40
  TAK!
  swietnie mi sie ogladalo, nie spodkalem sie jesczze z podobnym pomyslem. " emerytowany rockman” cos pieknego, przyczepie sie do cieniutkich efektow w kosmosie i monotonnosci muzyki. jest swietna, ale po jakims czasie sie nudzi.
  tyle, 8/10
 • Avatar
  A
  Quithe 18.12.2006 01:52
  A ja się niezgodzę xD
  Widać jestem tym jednym z 1000, choć znam drugą osobę, której to anime się podoba. Dla mnie anime jest dobre. I bynajmniej nie dlatego, że tłumaczę tę serię. Fabuła fakt, z leksza naciągana, ale całkiem fajnie się rozwijająca. Sama postać Ojiego jest dobrze skrojona (nie chciałbym być takim 40 latkiem xP)Co do kreski, to nie jest taka zła, widywałem znacznie gorsze. Mi akurat efektowne walki w kosmosie nie są potrzebne w tej serii, bo nie są one, aż tak ważne. Żarty przedstawiają średni poziom, aczkolwiek zdarzają się fajne akcje (vide Molder i Scully, park rozrywki. Co do openingu, to dla mnie wymiata. Jeden z lepszych jakie widziałem, pewnie dlatego, że ta konwencja w pełni mi odpowiada. Na dodatek utwór tam wykorzystany jest bdb i świetnie się go słucha za każdym razem. Chyba wszystko w tym temacie. Ja ze swojej strony polecam tę pozycję :)
 • Avatar
  R
  Trips 7.05.2006 08:06
  Dzięki.
  Obejrzałem 1 odcinek i miałem mocno mieszane uczucia czy brnąć dalej. Wielkie dzięki za oszczędzenie momentu rozczarowania. A tak przy okazji to świetna i naprawdę interesująca recenzja. Oby tak dalej.