Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Otaku.pl

Komentarze

Zettai Bouei Leviathan

 • Avatar
  A
  Subaru 13.02.2015 12:08
  Zettai Bouei Leviathan
  Średniaczek.

  Bohaterki – trzy dziewczyny z nadnaturalnymi mocami, tło – kraina fantasy w cukierkowym wydaniu. Wszystko sprawia wrażenie bajki dla młodych widzów, właściwie nie ma tutaj złych emocji, jeśli pojawia się jakiś „wróg”, to nie budzi strachu, bo wiadomo, że zaraz zostanie pokonany. Nie ma też co liczyć na elementy zaskoczenia – historia jest prosta i oczywista, sielanka pełną parą.

  Żenujące jest, że bohaterkom nadano jakieś groźne imiona zachodnie, tylko po to, by brzmiało odjazdowo… Rozumiem, że to z pierwowzoru, ale zabieg nieudany.

  Każda z dziewczynek prezentuje inny typ osobowości (jedna zrównoważona i dojrzała, druga narwana, wiecznie głodna, trzecia rozpieszczona maruda), ale nie przeszkadzało mi to; o dziwo, nawet je polubiłem. I chyba tylko z jakiejś sympatii do bohaterek przełknąłem tę serię bez większych zgrzytów, choć logika scenariusza kulała na każdym kroku. Jeśli kogoś irytują, to nie ma co kończyć tej serii.

  Taka tam baja.
  5/10.
 • Avatar
  A
  Alart 29.12.2013 03:01
  Trudno opisać
  Rzuca się w oczy prosta konstrukcja całej serii. Widać, że pierwowzorem jest gra, cała opowiedziana historia jest jedynie tłem do klikania. Tutaj klikają za nas 3 jaszczurodziewczyny.

  Ogólnie jednak ta cieplutka seria w klimacie fantasy jest całkiem niezła. Bardzo duży, lecz nie przesadny nacisk położony jest na interakcję i codzienność tego świata. Lubię, gdy seria fantasy pokazuje coś więcej niż tylko epicką przygodę. Z tym, że nie jest aż tak jak w tej serii o bułkach, Shining Hearts ~Shiawase no Pan~, coś się jednak dzieje.
  Ciężko ocenić. Brak błędów, nawet przyjemnie się ogląda. Jednak w sumie zbyt nudne, brak jakiegokolwiek zwrotu akcji. Zdaje mi się, że to anime lepiej mogłoby się sprawdzić dla dzieci.
  Ehhh
  6/10.
 • Avatar
  A
  MrKrzychu 12.12.2013 10:54
  Zettai Bouei Leviathan
  O serii Zettai Bouei Leviathan mogę napisać tylko jedno, jest lekka i przyjemna. Nie urzekała idealną fabułą, czy piorunującą akcją. Posiadała swój własny urok, który dostrzegłem. Poza tym można napisać że mamy tu elitę, jeśli chodzi o seiyu. Ocena 9/10.
  • Avatar
   hdrn 12.12.2013 11:03
   Re: Zettai Bouei Leviathan
   Twoja ocena, kłóci się z tym jak tę serię opisałeś :)
   • Avatar
    MrKrzychu 13.12.2013 13:07
    Re: Zettai Bouei Leviathan
    Możliwe lecz mimo tak to opisałem, nadal mi się podoba. :) Mimo co trafne spostrzeżenie.