Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru OAV

 • Avatar
  A
  vaka 18.05.2016 21:08
  Świetne, utrzymane w klimacie pierwszego sezonu. Nadal naszpikowane tym samym ironicznym poczuciem humoru. Odpowiedzi podczas  kliknij: ukryte najlepsze! :D
 • Avatar
  A
  Subaru 21.01.2014 15:45

  Niewiele wnoszący dodatek, starający się być tak zabawny jak seria TV, ale coś nie wyszło. Zbyt przewidywalne, za mało ironiczne, gdzieś umknął klimat.

  Mimo wszystko nie jest źle, po prostu w porównaniu z serią TV wygląda blado. 6/10.
 • Avatar
  A
  Deze 4.12.2013 20:11
  seria tv
  Jest to kontynuacja serii tv czy tylko jakiś poboczny oav który nie jest związany z główną fabułą ?
  • Avatar
   flavia 5.12.2013 09:18
   Re: seria tv
   Poboczna OAVka, niepowiązana z główną osią fabuły.
 • Avatar
  A
  Costly 23.10.2013 07:48
  ...niekoniecznie
  Miłą stroną OAV na pewno jest to, że na ekranie zobaczyłem znowu bohaterów, których na przestrzeni krótkiej serii tv bardzo polubiłem.

  Chociaż nie uczyniono im żadnej charakterologicznej krzywdy, to jednak jeden aspekt cieniem kładzie się na cały odcinek – jaki on był cholernie typowy dla anime! Po przetrawieniu tylu różnorakich serii jestem już wystarczająco „urobiony”, aby normalnie przepuszczać bez mrugnięcia okiem ten wszechobecny w gatunku nienaturalny rozwój akcji, sprowadzający dowolnych bohaterów w dowolnym świecie na te same tory. Jednak nie przepuszczę tego przy Yahari…, bo to jeden z niewielu tytułów, który nie był tą tendencją objęty i potrafił poprowadzić akcję z niewymuszoną naturalnością. Dlatego dla OAV kuksaniec z glana pod stołem i basta.