Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

Rokujouma no Shinryakusha!?

 • Avatar
  A
  Alart 27.02.2016 17:28
  Bardzo dobry harem ale nic więcej
  Fajna seria z dobrze zrealizowanym wątkiem haremowym. Jak ktoś lubi haremówki to warto spróbować. A jak ktoś chce komedii/przygodówki/romansu/dramatu to nie tutaj, bo to jest tylko haremówka.

  Ode mnie 8/10
 • Avatar
  A
  MrKrzychu 8.12.2014 22:22
  Rokujouma no Shinryakusha!?
  Pozytywna, lekka i przyjemna seria. Prezentująca dobry poziom, nie wyróżniająca się z wielu haremówek, aczkolwiek potrafiąca zadowolić widza.
 • Avatar
  A
  rool 25.11.2014 21:41
  Dziwne anime, głupie ale co odcinek byłem bardziej ciekawy jak to sie skończy. A sam koniec zawiódł mnie, miałem nadzieję że wyjaśni się wsio w jednej serii, ale zakonczenie wyraźnie mówi że będzie kontynuacja.
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 29.09.2014 02:08
  Taka dość przeciętna haremówka bez konkretów – wianek dziewczyn w okół jednego bohatera w komediowej(i dość stereotypowej) oprawie z dość „ogólnym” plotem(większość to jednak przypadkowe sytuacje nie związane z głównym wątkiem), po której nie powinno spodziewać się zbyt wiele. Do obejrzenia wyłącznie w przypadku, gdy nie ma „w pobliżu niczego innego” – generalnie żaden priorytet, są o wiele lepsze tytuły z tej kategorii.

  Ode mnie 5/10.
 • Avatar
  A
  Altramertes 18.08.2014 12:53
  Kiepskie toto. Bohater to nie bohater tylko plot­‑device, większość haremetek z dwoma wyjątkami jest absolutnie nie do zniesienia a wątek  kliknij: ukryte  W zasadzie jedynymi cechami ratującymi Rokujoume są sceny z typowych okruchów życia, bo nie ma tam za wiele bzdur, ot, ciepła komedia czasami romantyczna. Najważniejsze pytanie pozostaje jednak na koniec: dlaczego chowańce najfajniejszej z haremetek to dwa uduchowione dildo?
 • Avatar
  A
  deduch 20.07.2014 14:54
  Mam małe zamieszanie, jestem nieco przerażony :) Nie dwa, ale cały worek grzybów w barszcz, dość nachalny fanserwis, ale… o dziwo nawet pozytywna głupotka, odmóżdża skutecznie :)
  Generalnie pierwszy odcinek w typie „dzień siódmy –  kliknij: ukryte 
  Dam szansę odcinkowi drugiemu.
  • Avatar
   Cthulhoo 20.07.2014 15:40
   Fanserwis? Przecież poza jedną scenką z majtkami, nic tutaj nie było.
   • Avatar
    deduch 26.07.2014 15:09
    W sumie masz rację, jednak nachalny był sposób pokazania, który spowodował, że ta jedna scenka wpłynęła na moje ogólne wrażenie na temat całości.
 • Avatar
  A
  Donia 15.07.2014 12:13
  Po 1 epie...
  Po pierwszym odcinku jest… fajnie!
  Kotarou – główny bohater to sympatyczny chłopak, który bardzo się cieszył, że idąc do liceum zamieszka sam w jednopokojowym mieszkaniu, które odtąd będzie jego królestwem. W dodatku czynsz był bardzo niski, a w nowej szkole przewodniczącą klubu miłośników robienia na drutach, do którego się zapisał okazała się piękna dziewczyna. Miało być tak pięknie… I pewnie by było gdyby  kliknij: ukryte 
  Podobało mi się jak  kliknij: ukryte  Ciekawi mnie co oznaczała ta scena jak  kliknij: ukryte 
  Zapowiada się ciekawie. czekam na następne odcinki ;-)
  Tylko jak chcą zmieścić w anime materiał z light novel, skoro powieść ma 16 tomów (plus 2 bonusowe), a serial ma mies tylko 12 odcinków? Zobaczymy…