Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Kyaa! - magazyn o animacji, mandze i kulturze japońskiej

Komentarze

Dog Days''

 • Avatar
  A
  Bhaal 16.04.2016 02:14
  ....
  Obejrzałem wszystkie 3 sezony, podobały mi się dwa pierwsze a ten trzeci to jakaś nudna i nawet nie wciągająca farsa, dzięki 3 sezonowo nie chce mi się nawet myśleć że powstanie 4 sezon takiego dziadostwa.. poziomu dwóch pierwszych sezonów nie trzyma w zadnym stopniu. Od odcinka z adoratorami Leony wszystko rychło i zaczęło się psuć na potęgę światowa, raczej nie można nazwać już tego zdecydowanie haremówą, ponieważ to zanika znika i wyparowuje jak by nie było takowego wątku nigdy. I dalej uważam ze lepiej już nie robić dalszych sezonów tej serii ponieważ to już będzie zupełna katastrofa jak w wielu innych przypadkach wielo sezonowych seriach.. mogli zostać przy 2 sezonach one były najlepsze a ten zalicza się do bardzo słabego i raczej odbiegającego od poprzednich.
 • Avatar
  A
  Waldimenel 18.08.2015 02:23
  Czekam na sezon 4 jestem bardzo zadowolony i podekscytowany
  Jak wiadomo wiele świetnych anime nie doczekuje się nawet 2 sezonu a jeśli powstanie 2 sezon to i musi być 3 to często final podsumowujący jak i wzruszający wszystkich jak wiadomo nie nazwano 3 sezonu final dlatego jest jakiś cień szansy że będzie sezon 4 i nie ważne co w nim będzie liczy się tylko fakt że można znów zobaczyć ten świat piękny świat. Można równie dobrze powiedzieć żebym obejrzał to jescze raz ale na samą myśl nie moge tego zrobić. Ja raz obejrzanego anime nie chce powtarzać. Raz próbowałem obejrzeć jescze raz ale po usłyszeniu openingu nie chchiałem oglądać dalej iż wiedziałem co się stanie i dlatego chchiałem dalsze części chociaż był ostatni odcinek nie traciłem nadzieji. Chciałbym wygrać duże pieniądze żeby przeznaczyć je na niedokończone anime lub te które nie doczekały się następnych sezonów to jest moje marzenie.
  Dlatego po ukończeniu 3 serii dog days ja wiedziałem NIE!! ja wiem 4 seria musi być utworzona ale w niedalekiej przyszłośći 2016­‑2017 mam nadzieję że nie zapomnę o tym o tu napisałem i mam nadzieję że spełni się moje marzenie chociaż to tylko dziecinada ;/
  Dziękuje każdemu który przeczytał choć skrawek tego komentarza.
  To daje mi nadzieję że twój głos może być usłyszany wszędzie wystarczy tylko po prostu tego bardzo chcieć.
  Przepraszam też za błędy ortograficzne których wiele popełniłem pisząc ten nic nieznaczący komentarz należący do mnie Nic nieznaczącego fana anime. Większość wezmie mnie za idiote Nie mam żalu mówcie co chcecie o mnie
 • Avatar
  A
  Arhi 14.06.2015 22:38
  Czekałem na 3 sezon o jestem w 50% zadowolony
  Po odcinku z walką o ręke Leo poziom zaczyna pikować. Odciki z duszkami czy smokami były świetne ,natomiast przeszłość dawnych bohaterów była robiona na kolanie .Motyw z wielorybem był natomiast nudny do pewnego momentu.Lubie te serie ale uczciwie muszę to przyznać,ostatnie odcinki są najsłabsze z całego cyklu.Też chce 4 sezon ale nie kosztem robienia z tego haremówki( fanserwis stał się zbyt nachalny)
 • Avatar
  A
  MrKrzychu 3.05.2015 23:50
  Dog Days''
  Trójka, tak jak jej poprzedniczki, okazała według mnie kolejnym sukcesem studia Seven Arcs. Oczywiście były momenty lepsze, jak i gorszę, lecz ostatecznie cała trylogia Dog Days zajęła u mnie wysoką pozycję. kliknij: ukryte 
  • Avatar
   michas 4.05.2015 16:17
   Re: Dog Days''
   Dobra, prosta rozrywka. Potwierdzam :) Aczkolwiek ten sezon skończył mi się jakoś szybciej niż poprzednie :]
 • Avatar
  A
  blob 29.03.2015 17:44
  Dog Days to seria mająca u mnie specjalne miejsce z racji tego, że jest ona tak pozytywna, iż zawsze się mogę przy niej zrelaksować. Czy trzecia seria trzyma poziom dwóch poprzednich?

  Z lekkim smutkiem muszę przyznać, że jest to najsłabsza seria w cyklu. Oczywiście od razu podkreślam, że nie znaczy to, ze mamy jakiś dramatyczny spadek jakości… nie, jest to po prostu moje stwierdzenie. O ile pierwsze dwa mini­‑arci były w porządku to trzeci, poza fajną lokalizacją („niebiańskie morze”) był po prostu nudny. Pierwszy raz w tej serii średnio chciało mi się oglądać kolejne odcinki. Ponadto, poza dwiema postaciami, mamy tu niewiele nowości, poprzednie serie w moim odczuciu wnosiły znacznie więcej. No nic, tak czy siak jak zwykle seria jest przyjemna i mogę ją polecić fanom dwóch pierwszych, a tych co Dog Days nie znają zachęcam do obejrzenia.

  Na koniec mogę wyrazić jedynie obawę czy potencjalne kontynuacje mają jeszcze sens (choć z mojego punkt uwidzenia Dog Days nigdy za wiele :P), bo pomysły się twórcom chyba kończą…

  7/10
 • Avatar
  A
  Bawmorda 4.02.2015 12:18
  Dog Days wymiata
  Takiego słodziaka to jeszcze nie oglądałem, we ostatnią sobotę obejrzałem sobie 2 sezony dog Daysów. Anime wbiło mnie w fotel obrotowy. Do takiej ilości cukru moje oczy i ciało nie przywykło. Ale na poważnie Seria całkiem fajna, napewno nie jest kierowana do każdego widza. Zabawna jest wizja wojny. Trzecia seria zapowiada się jeszcze lepiej od poprzedniczek.
 • Avatar
  A
  Jokobo 12.01.2015 17:23
  Najstabilniejszy początek serii w tym sezonie. Nie rozczarowało, nie zaskoczyło, było po prostu… stabilnie, czyli tak jak dwie poprzednie serie o pieskach, kotkach, wiewiórkach i innych fajnych zwierzaczkach. Właśnie tego się spodziewałem po trzeciej części – ciepłej, milutkiej do oglądania komedii. All hail Eclair!
 • Avatar
  A
  Progeusz 12.01.2015 14:48
  Hawawa~
  Fluffy paradise~ Znów możemy go odwiedzić <3 Ahh, Dog Days jest cudowne, kocham tę serię! Tyle kolorków, ciepła, radości! Wszystko jest takie ładne! Ekstra postaci i jeszcze jak wyjątkowo brzmią!

  Wiedziałem, że nieważne co by się nie działo w sezonie, DD mnie nie zawiedzie – i tak właśnie jest! Super odcinek na rozpoczęcie, już nie mogę się doczekać kolejnych! Jakież życie byłoby piękne, gdyby Dog Days nigdy się nie kończyło!
 • Avatar
  A
  blob 10.01.2015 20:54
  ''
  Ah! Mój ulubiony czasoumilacz powraca!

  I po raz kolejny wszystko wydaje sie być na swoim miejscu. Żadnych zmian kreski, stylu, nastroju czy drastycznych skoków czasowych. Nawet OP i ED w tym stylu co poprzednie. Z Dog Days'' czuję się jak w domu!

  Ta jedna seria sprawia, że sezon zimowy jest dla mnie udany :]