Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Otaku.pl

Komentarze

Ameiro Cocoa

 • Avatar
  A
  Yuki Asakawa 26.08.2015 12:48
  Nie wiem, jak to coś ocenić… Oglądając, miałam wrażenie, że to jakiś AU do Free, głosy dwóch panów to nawet były te same. Niewiele tu treści, ale na odmóżdżenie w sam raz.
 • Avatar
  A
  jolekp 25.07.2015 18:32
  E tam, większy syf się już widziało
  Szczerze mówiąc, nie widzę w tym anime nic aż tak spektakularnie złego. Ot, przeciętniak – ani nie zachwyca, ani oczu specjalnie nie wypala. Taka sobie raczej względnie interesująca, nieco nijaka historyjka, w sam raz na jednego speciala, z nie do końca zrozumiałych powodów poszatkowana jak kapusta na bigos. Taka do obejrzenia w upalne popołudnie, bez żadnego zaangażowania intelektualnego i szybkiego zapomnienia. Ale takich historyjek jest multum, a ta moim zdaniem nie wyróżnia się niczym specjalnym in minus.
 • Avatar
  A
  Domi-kun 23.07.2015 15:40
  Nie mogę się zgodzić z tak rażąco zawyżoną oceną.
  Jej wytłumaczenia nie ma w recenzji dlatego wyjaśnienia mogą być tylko trzy: przekupstwo, szantaż albo pomylenie klawiszy w stanie ciężkiego szoku.
  • Avatar
   Kysz 23.07.2015 22:46
   Być może w głębi duszy jestem po prostu masochistycznym poszukiwaczem chłamu, co wyjaśniałoby tak wysoką ocenę^^

   Tak czy siak nie męczyłam się z tym aż tak bardzo jak z niektórymi prawdziwymi „perełkami”, czyli innymi słowy: widziałam gorszy syf xd
 • harpagon 23.07.2015 08:16:22 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  Melmothia 24.06.2015 15:08
  Te dialogi! Ta fabuła! Ta animacja!
  ...
  Zapłacili Mamorkowi i na nic więcej im już nie wystarczyło?

  Co to w ogóle było? Dlaczego chcieli to pokazać ludziom? Jakiej reakcji spodziewali się od oglądających? Te pytania nie dają mi spokoju.
  • Avatar
   masowyzgon 24.06.2015 15:30
   Haha najbardziej bawi mnie to, że już jest zapowiedziany drugi sezon. Nie mam pytań…
 • Avatar
  A
  masowyzgon 12.05.2015 20:16
  Po tych 6 odcinkach nadal nie wiem o co tej serii dokładnie chodzi ... reklama aplikacji na smartfony, shounen­‑ai(?), znani seiyuu, a w 6 odcinku robi się jakoś dziwnie dramatycznie.

  Ale nieodmiennie przy każdym odcinku ciesze się jak głupia już na sam dźwięk openingu, który jest tak zwykły i sztampowy i w jakiś innych niewytłumaczalnych okolicznościach by mi się nie spodobał. Ale kurka, coś w tym jest.
  To jak oglądanie „słodkich dziewcząt robiących słodkie rzeczy” tylko w wydaniu męskim i chyba właśnie dlatego wydaje mi się to tak zabawne.
 • Avatar
  A
  Kysz 10.04.2015 12:42
  Myślałam, że źle mi się odcinek pobrał, bo tak nagle się urwał, ale nie – on tyle ma mieć właśnie o.O Z czymś takim się jeszcze nie spotkałam – zazwyczaj chociaż jakaś grafika końcowa jest, czy cuś, a tu centralnie wchodzi nowa postać i nagle koniec odcinka xd Może im studio spłonęło w trakcie kręcenia tego?:P
  Generalnie ja tą serią mam zamiar sobie połechtać moje yaoistyczne fantazje i pewnie tylko do tego to się nada, bo więcej sensu w tym nie widzę ;p