Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

Vampire Holmes

 • Avatar
  A
  Pazuzu 18.08.2016 12:46
  Jak to ocenić? Na 1/10 – w prywatnym rankingu produkt tak zły, że przekręca skalę – czy na 2/10 – produkt po prostu zły? Stoję okrakiem między tymi dwoma ocenami. Z jednej strony – miałam zaciesz w stylu „co jeszcze spaprzą” przez „co ja pacze”; z drugiej nie mam najmniejszego zamiaru powtarzać seansu. Nawet jak będę miała doła i potrzebowała naprawdę kiepskiej pozycji. W końcu daję 2/10 i silną rekomendację – NIE OGLĄDAĆ! A zwłaszcza jak jest się fanem Holmesa.

  PS.1. I niech ktoś mi u licha wytłumaczy – skąd się wziął w tytule wampir? Bo nie zauważyłam nawet śladu krwiopijców.

  PS.2. I co miała do treści czołówka? Bo nic z tego co w niej było nie wystąpiło w serialu. kilkadziesiąt sekund zupełnie od czapy.
  • Avatar
   Amarette 18.08.2016 14:31
   ad.PS.1. Cóz, na moje oko tytuł wziął się z prostego badania rynku :p
   ot, dodali najpopularniejszy bieżący termin, przeglądając od Zmierzcha po Diabolik Lovers i im wyszło, że się z Wąpierzem lepiej sprzeda xD
 • Avatar
  A
  "eeeee 6.04.2015 02:30
  o kurde
  Czemu to coś ma animację na poziomie flashy z deviantarta? Moje oczy, help
  • Avatar
   Amarette 17.08.2016 22:46
   Re: o kurde
   o przepraszam, to coś miało jakąś animację? Myślałam że to był trzyminutowy pokaz slajdów xD

   Słowo daje… kto, po co, komu…?! no ludzie xD
   Wiedziałam, że będzie źle po samym absurdalnie kopniętym tytule, ale nie sądziłam, że może być AŻ tak źle…

   nic tylko kołkiem to to i zakopać xD
 • Avatar
  A
  masowyzgon 5.04.2015 14:33
  Muszę powiedzieć, że nieźle się uśmiałam aż jeszcze raz obejrzałam. Dosłownie tak głupie, że aż śmieszne. Permanent facepalm.
  Wykonanie bardziej przypomina amatorską Youtube'ową produkcję niż pełnoprawną serię, nawet krótko metrażową, z tym, że niema kompletnie nic do zaoferowania.
  Target to chyba masochistyczne dziewczynki, spragnione ... nie w sumie to chyba nikt. Chyba, że ktoś nie wpadnie na pomysł wykorzystywania tego przy torturowaniu jeńców wojennych lub więźniów w Guantanamo.
 • Avatar
  A
  pp 5.04.2015 12:14
  To jest jakiś żart… po 3 latach na obronę dyplomu zrobiłam lepszą animacje poklatkową niż to coś… a może to też jakiś studencki projekt? Jak tak to zwracam honor.
 • Avatar
  A
  KamilW 5.04.2015 00:51
  Anime mnie po prostu odrzuciło od ekranu… nazwać kreskę koszmarną to chyba mało powiedziane, że o animacji nie wspomnę.
  „Fabułę” i „gagi” przemilczę bo musiał bym użyć słów, które i tak zostały by usunięte. Porzucam to po pierwszym odcinku, nie dam rady więcej.
 • Avatar
  A
  Kysz 4.04.2015 21:39
  To było nawet głupsze niż Strange +, a nie sądziłam, że coś takiego jest możliwe. Już tamten tytuł był idiotyczny, ale przynajmniej gagi tam zawierały jakąś puentę i chociaż ciut pomysłu. Tutaj nie ma nawet tego. 3 minuty 1 odcinka nie zawierały absolutnie nic, co dawałoby nadzieję chociaż na poziom Strange + (serio – ja tu nawet nie widziałam choćby fragmentu gagu, nie mówiąc już o całości czegoś takiego). Czyli… jest źle, a nawet gorzej niż tragicznie. Ponadto ma to koszmarną grafikę, wyglądającą jakby ktoś się dopiero ćwiczył w robieniu takich rzeczy (będąc gdzieś tak po 2 miesiącach szkolenia). Eeee… czyli co to właściwie ma być i jaki jest tego cel? Reklama gry ktoś powie. No dobrze, ale co to właściwie ma być za gra z głupawym i leniwym Holmesem w roli głównej? Łapie się w niej zaginione psy, czy jak? Bo jakoś ciężko mi sobie wyobrazić grę jakkolwiek związaną z tym, co widziałam na ekranie…