Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

Binchou-tan

 • Avatar
  A
  Kami-sama 14.03.2013 20:40
  Jedna z tych serii, które nie wiem jak ocenić. Bardzo mi się podobało, było urocze. Słodkie dziewczynki i ich perypetie… niezbyt to lubię, chyba że w wydaniu Bincho­‑tan ♥ Ending mistrzowski. nie mogłam się powstrzymać od „ojejcia jejcia” na co którymś odcinku. Trzeba mieć zamiłowanie do rzeczy słodkich i uroczych ^^
 • Avatar
  A
  Shun-Shun 4.11.2011 11:05
  codzienne problemy w wersji chibi, zdecydowani anime dla dzieci, ale myślę, że i starsi wyjadacze znajdą tu coś dla siebie; bardzo podobał mi się sposób w jaki Binchou­‑tan przemieszczała się do miasta; polecam każdemu ;)
 • Avatar
  A
  hakman4 27.12.2009 11:33
  małe tez piękne :D
  Binchou Tan jest ukazany jako opowiastka o słodkich dziewczynkach z klimatem wszelkiej przyjaźni i dobroci.
  Jednak można zauważyć,że sama bohaterka jest jako mała dziewczynka samotna bez opieki rodziców lub babci która najwidoczniej odeszła.
  Ukazana też jest jak żyją,usytuowanie miedzy tymi dziewczynkami.
  Malutkie dziewczynki są fajne i mile w odbiorze.Grafika i kreska są fajne i są główną cechą przewodnią tego anime.Fabuła jest prosta ale właśnie powiano tak być.Bo jak by to wyglądało jak by się rozciągnęło na wiele odcinków o jakiś nie wiadomo skąd przygodach bohaterki.Więc opowiastka o słodkich dziewczynkach i ich zmaganiach,przygodach i przeżyciach w formacie 12x12 jest odpowiedni.
  Polecam każdemu który lubi chibi dziewczynki :D nie zważając czy jest to tak dziecinne czy nie.
 • Avatar
  A
  Nikitico 5.05.2007 18:14
  Bincho-tan
  Ogółem to anime bardzo mi się podoba i należy do moich ulubionych. {Choć mówiąc szczerze, nie należy do najlepszych, moim zdaniem, ale mnie podobają się takie `nienajlepsze` lub`beznadziejne` anime ^^}