Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

PetoPeto-san

 • Avatar
  A
  Kysz 31.01.2014 02:30
  Faktycznie urocze!
  Naprawdę sympatyczna seria, pełna słodyczy i ciepła – taka urocza właśnie xd Zdecydowanie widać tu niewykorzystany potencjał, w dodatku zakończenie było dość kiepskie jak dla mnie, ale jednak oglądało mi się to niezwykle przyjemnie. Co chwila cisnęło mi się na usta „kawaii” i nieraz zdarzyło mi się szczerze uśmiać – a w końcu czegoż chcieć więcej?^^
 • Avatar
  A
  Easnadh 5.09.2008 10:27
  Racja, urocze ^^
  Zgadzam się całkowicie, „Petopeto­‑san” jest po prostu urocze. Bajkowe i pogodne. Co prawda potencjał faktycznie nie do końca wykorzystany i anime czasami bardzo leciutko zahaczało o haremówkę (a może to po prostu moe było?…), ale mimo wszystko oglądało się bardzo przyjemnie.

  A, jeszcze jedno: postać Konuri­‑chan – czegoś tak uroczego jeszcze w życiu nie widziałam ^^
 • Avatar
  A
  wa-totem 29.07.2006 20:07
  urocze... *__*
  Wyjątkowo urokliwe anime, z masą sympatycznych i niezwykłych postaci o niewykorzystanym niestety potencjale.

  Bardzo moé! *__*

  Lekkie, wesołe, bajkowe, sprawiające niewątpliwą przyjemność po tych wszystkich gocących się nastoletnich pilotach mechów co piątek zbawiających świat ^^;

  Jeśli musiabym szukać czegoś dającego podobny nastrój, poleciłbym Ichigo Mashimaro.

  Warto też zwrócić uwagę na FANTASTYCZNIE dopasowane piosenki – w tym ending: wersję ludowej kołysanki: Kaerimichi (droga do domu). Tak tą piosenkę jak i podobny w nastroju, żartobliwy opening, śpiewa wyśmienita Isako Saneyoshi.

  Jedynym aspektem, który niewątpliwie zwraca uwagę gaijina jest jakże charakterystyczna prostolinijność i bezpruderyjność w traktowaniu sfery ludzkiej seksualności – temat „tabu” i coś traktowanego z podejrzliwością nawet w „postępowym” EUrosojuzie, i coś nie do przyjęcia w purytańskiej Ameryce.