Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Kyuu.pl

Komentarze

Seiren

 • Avatar
  A
  Slova 27.03.2017 14:55
  Ostatni arc zdecydowanie najlepszy, chyba najnormalniejsze relacje między bohaterami i najmniej głupich odpałów protagonisty, za to stał się nieco bardziej asertywny.

  No ale to ostatnie cztery odcinki, a wpierw mocno średnio pierwsze cztery i słabizna aż do ósmego…
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 26.03.2017 22:51
  No i ostatni z sezonowych romansów, który to powinien odejść w zapomnienie. Słabe to, męczyć trzeba było i mam nadzieję, że w przyszłych sezonach pojawią się trochę bardziej ambitne romanse…
 • Avatar
  A
  valentine69 13.02.2017 03:25
  niewiem
  Niewiem jak wytrzymałem do 6 odcinka ale przynajmniej już wiem że to jest symulator  kliknij: ukryte 
  • Avatar
   Slova 13.02.2017 13:35
   Re: niewiem
   badum tsss
   • Avatar
    rocklee 15.02.2017 18:10
    Re: niewiem
    Dobrze, ze zdjecia Dziewczyn ochlapane mlekiem ( ͡° ͜ʖ ͡° ) nie byly dwuznaczne :E
  • Avatar
   Saarverok 15.02.2017 23:06
   Re: niewiem
   Ja jeszcze pierwsze cztery wytrzymałem, ale jak mi wrzucili podryw  kliknij: ukryte , to poddałem się. Szybkie przewinięcie odcinka, potwierdzenie, że to jednak nie jest prank i drop. Jeżeli mają kasę na tworzenie takich chłamów, to szczerze gratuluję wszystkim, którzy kupią grę (bo to chyba na podstawie gry jest?)
  • Avatar
   anonim 16.02.2017 17:28
   Re: niewiem
   Może w końcu dowiem się jak się rodzą jelonki…
   • Avatar
    Slova 16.02.2017 21:47
    Re: niewiem
    Jelonki? Składają jaja, jak każde owady.
    • Avatar
     Klemens 17.02.2017 23:15
     Re: niewiem
     Poszerzmy tą wiedzę!

     „Rójka ma miejsce w ciepłe letnie wieczory od końca czerwca do początku lipca. Podczas godów samce toczą boje o samice. Za pomocą żuwaczek próbują zrzucić przeciwnika z podłoża. Samiec usadawia się na samicy i obejmuje ją odnóżami. Wtedy dochodzi do kopulacji. Samica składa jaja do gleby w pobliżu drzewa żywiciela. Larwy podczas wzrostu linieją kilka razy, aż osiągną rozmiar 10 cm. Nawet po 8 latach od wyklucia się z jaj larwy przepoczwarzają się w glebie, w specjalnych komorach.”

     Źródło: [link]
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 29.01.2017 01:54
  No i koniec pierwszej historii – niestety do samego końca nie ma to żadnego wyraźnego charakteru, bohater nieciekawy, jego wybranka pogrywa w nie wiadomo co i nagle przechodzi  kliknij: ukryte , która jest gwoździem programu dla obu postaci. Męczące bardzo w takiej formie. Podejrzewam, że z następnymi „Switchami” nie będzie wiele lepiej.
 • Avatar
  A
  Playboy 22.01.2017 15:42
  Nie da się tego oglądać, jak narazie to 0/10
 • Avatar
  A
  Maxromem 22.01.2017 10:52
  „Oj panie, kto to panu tak spierdzielił?”

  Eh, tu chyba jak Masamune­‑kun no revenge zaliczę zgon. Zachowanie bohaterów jest tak kretyńskie, że już nawet nie mam zielonego pojęcia o co tej Tsuneki chodzi. A MC chodzi pewnie tylko o dobranie się do stóp bohaterki…

  Początek nie zapowiadał nic oryginalnego, ale na początku MC był przynajmniej normalny. Szybko jednak okazuje się, że jest po prostu nieciekawy.  kliknij: ukryte 

  Jedyne w zasadzie co ratuję tę serię, to to że ten wątek zaraz powinien się kończyć. Z drugiej strony, nic nie zapowiada aby druga i trzecia część miały być jakoś lepsze.
  • Avatar
   Maxromem 22.01.2017 11:22
   O szlag, ktoś z moderacji mógłby ukryć spoiler? Bo nie to mi się wcisnęło :P
   • Avatar
    J ♣ 22.01.2017 13:17
    Rzeczywiście ten „doża” strasznie kłuje w oczy ;P Poza tym, nie dostrzegam w zdaniu napisanym kursywą żadnego spojlera O_o?
    • Avatar
     Maxromem 22.01.2017 15:48
     Lol :D

     Nie wiem, ja tam wolę zakrywać wszystko co w wiekszym stopniu zdradza fabułę jak seria wciąż wychodzi.
     • Avatar
      J ♣ 22.01.2017 16:02
      Swoją drogą „Doża dewiacji” to świetny nick! Może sobie nawet takie konto założę xD
      Nawet avatara już znalazłem:
      [link]
 • Avatar
  A
  Kysz 7.01.2017 23:19
  po 1 epku
  Hm… bezpłciowy protagonista + stado haremetek, których nie idzie od siebie odróżnić? Było nie raz, będzie więc… jeszcze raz. xd To teoretycznie ma się wyróżniać tym, że dostaniemy jakby 3 odrębne historie miłosne, czyli coś w stylu Amagami SS. Tamtego tytułu nie widziałam, ale chcę sprawdzić jak może taki schemat wyglądać (choć nie sądzę, by to było coś dla mnie – ot, zwykła ciekawość i dosyć słaby sezon ;p). Nic mnie tu specjalnie nie odrzuciło a i sam bohater jakoś bardzo nie zirytował. Owszem, jest nijaki, ale bliżej mu do takiej „zwyczajnej normalności” po prostu, niż „przeciętności” rozumianej jako „jestem zapchaj­‑dziurą na ekranie”. Nic z niego nie będzie, to pewne, ale może chociaż nie skończy jako totalne dno.

  Jeśli miałabym znaleźć jakieś zalety, to byłaby to niewątpliwie bardzo fajna relacja między protagonistą i jego przyjacielem. Wreszcie harem, w którym kolega głównego bohatera nie pełni tylko funkcji komediowej (ani nie stanowi dodatkowej „pseudo­‑haremetki”, co ostatnimi czasy jest dość modne chyba xd). Do tego relacje naszego bohatera z dziewczynami przynajmniej nie są na zasadzie „rumienię się na sam ich widok”/„jestem zboczeńcem, który podgląda wszystko, co ma cycki”. I nawet z nimi całkiem normalnie rozmawia.

  Poza bohaterką zaprezentowaną w tym odcinku, przyjdzie nam zobaczyć jeszcze miłosne perypetie dwóch dziewcząt. Jedną z nich ma być koleżanka z dzieciństwa protagonisty, która już mignęła na ekranie (mniemam, że to ta pod tablicą z wynikami). Tej trzeciej chyba na razie nie było. Paradoksalne, gdyby chcieli z tego zrobić po prostu szkolne romansidło z trójką haremetek i wyborem jednej z nich na końcu, to wydaje mi się, że mogłoby to być ciekawsze niż to, co chcą nam faktycznie zaprezentować. A jakby tak dodali wielokąt romantyczny z tym przyjacielem w roli „drugiego chłopaka”, to już w ogóle byłoby fajnie (ech… pamiętne True Tears...). No nic… nie odrzuciło mnie to, głupotą szczególnie nie poraziło… poczekam przynajmniej do „drugiej ścieżki”. xd
  • Avatar
   Maxromem 8.01.2017 00:06
   Re: po 1 epku
   Podpisuję się pod Twoim komentarzem – mam dokładnie takie same odczucia :D

   Najlepsze chyba było to, że MC mimo swojej przeciętności nie jest porażką życiową. W sumie, nisko nam standardy upadają, skoro to zalicza się jako plus :D Ale ja tam się cieszę, że potrafi otworzyć gębę i nie zachowywać się jak emocjonalny niedorozwój w stosunku do dziewczyn.

   Zobaczymy co z tego będzie. Potencjał jest, ale coś mi mówi, że zbytnie napalanie się na tą serię na dobre nikomu nie wyjdzie.
  • Avatar
   Klemens 8.01.2017 01:06
   Re: po 1 epku
   A ja właśnie cenię tą serię za jej 'normalność'. Brakowało mi od dawna czegoś, co mnie ni to ziębi, ni to grzeje. Na to się nastawiałem (znając Amagami SS) i zapowiada się, że Seiren spełni w 100% moje oczekiwania. A w sumie ich brak.
  • Avatar
   Saarverok 8.01.2017 11:16
   Re: po 1 epku
   Mnie trochę odrzucają jego fantazje na temat chociażby  kliknij: ukryte , ale poza tym zapowiada się sympatycznie. Przynajmniej nie rzucają na start  kliknij: ukryte