Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

Seiren

 • Avatar
  A
  bobik 25.04.2017 22:30
  Omg co to było ...Dało się oglądać do 4 odcinka, i może to powinien być koniec…
 • Avatar
  A
  lepiej nie pytaj 18.04.2017 13:40
  Jak dotarłem do epizodu gdzie grają w gre z jeleniem to doszło do mnie że seria jest jakaś zwyrodniał i porzuciłem(ci co widzieli złapią alegorie).
 • Avatar
  A
  Conquest 31.03.2017 20:52
  Nic specjalnego
  Seiren to kolejne romansidło bez oryginalnych wątków, czy postaci, dodatkowo epatujące fanserwisem (zwykle mi to nie przeszkadza, ale tutaj bywał odpychający). Nie jest szczególnie słaby, ale tym bardziej nie wybija się ponad przeciętność.

  No może duży plus za te jelonki, bo naprawdę się uśmiechnąłem, ale tylko to nie może uratować całości.
 • Avatar
  A
  Slova 27.03.2017 14:55
  Ostatni arc zdecydowanie najlepszy, chyba najnormalniejsze relacje między bohaterami i najmniej głupich odpałów protagonisty, za to stał się nieco bardziej asertywny.

  No ale to ostatnie cztery odcinki, a wpierw mocno średnio pierwsze cztery i słabizna aż do ósmego…
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 26.03.2017 22:51
  No i ostatni z sezonowych romansów, który to powinien odejść w zapomnienie. Słabe to, męczyć trzeba było i mam nadzieję, że w przyszłych sezonach pojawią się trochę bardziej ambitne romanse…
 • Avatar
  A
  valentine69 13.02.2017 03:25
  niewiem
  Niewiem jak wytrzymałem do 6 odcinka ale przynajmniej już wiem że to jest symulator  kliknij: ukryte 
  • Avatar
   Slova 13.02.2017 13:35
   Re: niewiem
   badum tsss
   • Avatar
    rocklee 15.02.2017 18:10
    Re: niewiem
    Dobrze, ze zdjecia Dziewczyn ochlapane mlekiem ( ͡° ͜ʖ ͡° ) nie byly dwuznaczne :E
  • Avatar
   Saarverok 15.02.2017 23:06
   Re: niewiem
   Ja jeszcze pierwsze cztery wytrzymałem, ale jak mi wrzucili podryw  kliknij: ukryte , to poddałem się. Szybkie przewinięcie odcinka, potwierdzenie, że to jednak nie jest prank i drop. Jeżeli mają kasę na tworzenie takich chłamów, to szczerze gratuluję wszystkim, którzy kupią grę (bo to chyba na podstawie gry jest?)
  • Avatar
   anonim 16.02.2017 17:28
   Re: niewiem
   Może w końcu dowiem się jak się rodzą jelonki…
   • Avatar
    Slova 16.02.2017 21:47
    Re: niewiem
    Jelonki? Składają jaja, jak każde owady.
    • Avatar
     Klemens 17.02.2017 23:15
     Re: niewiem
     Poszerzmy tą wiedzę!

     „Rójka ma miejsce w ciepłe letnie wieczory od końca czerwca do początku lipca. Podczas godów samce toczą boje o samice. Za pomocą żuwaczek próbują zrzucić przeciwnika z podłoża. Samiec usadawia się na samicy i obejmuje ją odnóżami. Wtedy dochodzi do kopulacji. Samica składa jaja do gleby w pobliżu drzewa żywiciela. Larwy podczas wzrostu linieją kilka razy, aż osiągną rozmiar 10 cm. Nawet po 8 latach od wyklucia się z jaj larwy przepoczwarzają się w glebie, w specjalnych komorach.”

     Źródło: [link]
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 29.01.2017 01:54
  No i koniec pierwszej historii – niestety do samego końca nie ma to żadnego wyraźnego charakteru, bohater nieciekawy, jego wybranka pogrywa w nie wiadomo co i nagle przechodzi  kliknij: ukryte , która jest gwoździem programu dla obu postaci. Męczące bardzo w takiej formie. Podejrzewam, że z następnymi „Switchami” nie będzie wiele lepiej.
 • Avatar
  A
  Playboy 22.01.2017 15:42
  Nie da się tego oglądać, jak narazie to 0/10
 • Avatar
  A
  Maxromem 22.01.2017 10:52
  „Oj panie, kto to panu tak spierdzielił?”

  Eh, tu chyba jak Masamune­‑kun no revenge zaliczę zgon. Zachowanie bohaterów jest tak kretyńskie, że już nawet nie mam zielonego pojęcia o co tej Tsuneki chodzi. A MC chodzi pewnie tylko o dobranie się do stóp bohaterki…

  Początek nie zapowiadał nic oryginalnego, ale na początku MC był przynajmniej normalny. Szybko jednak okazuje się, że jest po prostu nieciekawy.  kliknij: ukryte 

  Jedyne w zasadzie co ratuję tę serię, to to że ten wątek zaraz powinien się kończyć. Z drugiej strony, nic nie zapowiada aby druga i trzecia część miały być jakoś lepsze.
  • Avatar
   Maxromem 22.01.2017 11:22
   O szlag, ktoś z moderacji mógłby ukryć spoiler? Bo nie to mi się wcisnęło :P
   • Avatar
    J ♣ 22.01.2017 13:17
    Rzeczywiście ten „doża” strasznie kłuje w oczy ;P Poza tym, nie dostrzegam w zdaniu napisanym kursywą żadnego spojlera O_o?
    • Avatar
     Maxromem 22.01.2017 15:48
     Lol :D

     Nie wiem, ja tam wolę zakrywać wszystko co w wiekszym stopniu zdradza fabułę jak seria wciąż wychodzi.
     • Avatar
      J ♣ 22.01.2017 16:02
      Swoją drogą „Doża dewiacji” to świetny nick! Może sobie nawet takie konto założę xD
      Nawet avatara już znalazłem:
      [link]
 • Avatar
  A
  Kysz 7.01.2017 23:19
  po 1 epku
  Hm… bezpłciowy protagonista + stado haremetek, których nie idzie od siebie odróżnić? Było nie raz, będzie więc… jeszcze raz. xd To teoretycznie ma się wyróżniać tym, że dostaniemy jakby 3 odrębne historie miłosne, czyli coś w stylu Amagami SS. Tamtego tytułu nie widziałam, ale chcę sprawdzić jak może taki schemat wyglądać (choć nie sądzę, by to było coś dla mnie – ot, zwykła ciekawość i dosyć słaby sezon ;p). Nic mnie tu specjalnie nie odrzuciło a i sam bohater jakoś bardzo nie zirytował. Owszem, jest nijaki, ale bliżej mu do takiej „zwyczajnej normalności” po prostu, niż „przeciętności” rozumianej jako „jestem zapchaj­‑dziurą na ekranie”. Nic z niego nie będzie, to pewne, ale może chociaż nie skończy jako totalne dno.

  Jeśli miałabym znaleźć jakieś zalety, to byłaby to niewątpliwie bardzo fajna relacja między protagonistą i jego przyjacielem. Wreszcie harem, w którym kolega głównego bohatera nie pełni tylko funkcji komediowej (ani nie stanowi dodatkowej „pseudo­‑haremetki”, co ostatnimi czasy jest dość modne chyba xd). Do tego relacje naszego bohatera z dziewczynami przynajmniej nie są na zasadzie „rumienię się na sam ich widok”/„jestem zboczeńcem, który podgląda wszystko, co ma cycki”. I nawet z nimi całkiem normalnie rozmawia.

  Poza bohaterką zaprezentowaną w tym odcinku, przyjdzie nam zobaczyć jeszcze miłosne perypetie dwóch dziewcząt. Jedną z nich ma być koleżanka z dzieciństwa protagonisty, która już mignęła na ekranie (mniemam, że to ta pod tablicą z wynikami). Tej trzeciej chyba na razie nie było. Paradoksalne, gdyby chcieli z tego zrobić po prostu szkolne romansidło z trójką haremetek i wyborem jednej z nich na końcu, to wydaje mi się, że mogłoby to być ciekawsze niż to, co chcą nam faktycznie zaprezentować. A jakby tak dodali wielokąt romantyczny z tym przyjacielem w roli „drugiego chłopaka”, to już w ogóle byłoby fajnie (ech… pamiętne True Tears...). No nic… nie odrzuciło mnie to, głupotą szczególnie nie poraziło… poczekam przynajmniej do „drugiej ścieżki”. xd
  • Avatar
   Maxromem 8.01.2017 00:06
   Re: po 1 epku
   Podpisuję się pod Twoim komentarzem – mam dokładnie takie same odczucia :D

   Najlepsze chyba było to, że MC mimo swojej przeciętności nie jest porażką życiową. W sumie, nisko nam standardy upadają, skoro to zalicza się jako plus :D Ale ja tam się cieszę, że potrafi otworzyć gębę i nie zachowywać się jak emocjonalny niedorozwój w stosunku do dziewczyn.

   Zobaczymy co z tego będzie. Potencjał jest, ale coś mi mówi, że zbytnie napalanie się na tą serię na dobre nikomu nie wyjdzie.
  • Avatar
   Klemens 8.01.2017 01:06
   Re: po 1 epku
   A ja właśnie cenię tą serię za jej 'normalność'. Brakowało mi od dawna czegoś, co mnie ni to ziębi, ni to grzeje. Na to się nastawiałem (znając Amagami SS) i zapowiada się, że Seiren spełni w 100% moje oczekiwania. A w sumie ich brak.
  • Avatar
   Saarverok 8.01.2017 11:16
   Re: po 1 epku
   Mnie trochę odrzucają jego fantazje na temat chociażby  kliknij: ukryte , ale poza tym zapowiada się sympatycznie. Przynajmniej nie rzucają na start  kliknij: ukryte