Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Nana Maru San Batsu

 • Avatar
  A
  Nikodemsky 5.07.2017 03:21
  Nie mam dużego doświadczenia z seriami sportowymi, więc ciężko mi powiedzieć, czy ta wyróżnia się czymś na tle innych – stawiałbym na nie ale ogląda się dość przyjemnie. Dosyć wyraźne wprowadzenie bohatera, no i dawka „quizu”, która daje jakiś tam obraz jak to będzie dalej wyglądać.

  Natomiast poważnym minusem jest seiyu podkładająca głos Mari – ta dziewczyna męczy się z własną dykcją i kompletnie nie czuć emocji w jej dialogach. Nawet w tle postaci drugoplanowych wypada słabo, a to już jest poważny problem.
  • Avatar
   moshi_moshi 5.07.2017 17:54
   Kurczę, to już chyba trzecia seria z nowego sezonu, o której mam niemalże identyczną opinię jak Ty. :D

   I jup, na razie zapowiada się raczej klasyczna seria sportowo­‑turniejowa – przyjemna, bez specjalnych aspiracji. Duży plus za sympatycznego, poukładanego głównego bohatera i za to, że twórcy tylko zasugerowali te „pantsu”, ale ich nie pokazali. Poza tym, fajny ending, niby nic specjalnego, ale wpada w ucho. Bardzo chętnie sięgnę po kolejny odcinek.

   I owszem, głos Mari jest upiorny – aktorka nie potrafi modulować głosu. Na twarzy bohaterki widać różne emocje, a wypowiedzi niezależnie od sytuacji są drewniane. Bogowie, jak bardzo, bardzo kiepski fandub. Mooooże się obudzi i znajdzie jakiś pomysł na postać, albo ją wymienią, oby…