Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Otaku.pl

Komentarze

Mahoraba ~Heartful Days~

 • Avatar
  A
  dariusz666 4.01.2013 23:09
  Dno
  Naprawdę męczyłem się oglądająć tą serię. NIe wiem skąd te oceny tu i na innych portalach, ale to anime to jak dla mnie męczarnia. Główny bohater, który daje sobą pomiatać jak lalką, zero zsertywności, zero jakiegokolwiek ale w stosunku do innych bohaterów. Jako chłopak próbowałem się postawić w jego roli i na jego miejscu miałbym dość po 3 odcinkach. Jak dla mnie 3/10
 • Avatar
  A
  Marta001 25.02.2011 16:34
  Świetna Komedia!
  Głównym celem Mahoraby była lekka komedia z dodatkiem romansiku. I z tym sobie świetnie poradziła. Nie oczekujcie od niej jakiejś filozofii, porady na życie itp. Dałam wysoką ocenę. :)
 • Bhaal 17.02.2011 19:46:34 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  Diablo 29.08.2009 15:58
  świetna seria
  Mahoraba bardzo się mi podobała, i miło spędziłam z nią czas. Wprawdzie kilka pierwszy odcinków zrobiło na mnie mierne wrażenie, ale im dalej w las tym lepiej.
 • Avatar
  R
  Shinigami 4.06.2009 20:30
  Świetne...
  Avellana napisał(a):
  Całkowity brak oryginalności sprawia, że trudno mi dać jej wyższą ocenę, ale szczególnie dla osób, które nie widziały jeszcze wielu tzw. „haremówek”, jest to pozycja jeśli nie warta polecenia, to przynajmniej zwrócenia uwagi.

  Nie zgadzam się z taką opinią. Mahoraba jest warta polecenia jak najbardziej. Można się śmiać przy każdym epizodzie i nawet kilka razy tłumaczyć się „Coś mi wpadło do oka” :P
  To moje 179 anime, więc myślę że mam prawo skrytykować trochę recenzenta :)
  Daję 7/10
  Kelly – Głównym zadaniem tego typu anime powinno być rozbawianie, a z tego „Mahoraba” wywiązuje się znakomicie.
  Bawiłem się dobrze podczas oglądania (26 epizodów w pół dnia :p) i polecam wszystkim na poprawę nastroju.
  PS: „Karasa” i „GantZ” i tak nic nie przebije :P
 • Avatar
  A
  Kelly 23.03.2007 08:57
  miałka do bólu
  Otóż według mnie omawiana seria jest totalnie miałka, bez jaj. Zgadzam sie, że da się to oglądać, ale po niej naprawdę niewiele zostaje, zgoła nic chyba. Fabuła nijaka, ot coś się dzieje tu, coś tam, jakiegoś zawiązania akcji można sie dopatrzyć, jednakże jest jeszcze rozwinięcie oraz zakończenie głównego wątku. Owszem, owszem, ta seria może nie ma powazniejszych wad, jednakże jakichś powazniejszych zalet także się nie dopatrzyłem.