Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

High School DxD Hero

 • Avatar
  A
  rool 22.08.2018 17:54
  tak debilna fabuła to tylko w anime.
  • Avatar
   ZSRRKnight 22.08.2018 18:22
   ale cycki były
   • Avatar
    rool 22.08.2018 21:14
    tak, były i nawet fajne, nie na wyrost jak w Sekirei. Natomiast Issei, cóż, jedna z tych postaci niemalże każdego anime, która jest najbardziej irytującym. Do tego fabuła oparta głownie na cyckach – to już debilne. Jak początki były fajne a cycki gdzie nie gdzie, tak końcówka już zależna od cycków.
 • Avatar
  A
  Saarverok 18.04.2018 20:33
  1 odc.
  Boże, co oni zrobili z Rias… O ile do pozostałych postaci nie mam z grubsza zastrzeżeń (no może Xenovia, która ma zielonego gluta na głowie), to Rias została zniszczona potwornie. Humor ordynarny i prostacki, czyli taki, jak lubię, to akurat wyszło na plus :D Natomiast animacje średnie na jeża. Proporcje ciała jeszcze bardziej zaburzone niż w poprzednich sezonach. TNK do jakichś wybitnych studio nie należy, ale przynajmniej designy postaci mnie się podobały.
  • Avatar
   Bitess 18.04.2018 20:52
   Re: 1 odc.
   Rias? A nie Asia? Do nowych designów będzie trzeba się przyzwyczaić bo też średnio mi się podobają.
 • Avatar
  A
  Saarverok 11.04.2018 01:26
  Ja przewijałem, wizualnie sprawia mi to ból. To co rzekłeś – poprzednie sezony nie były jakimiś wizualnymi majstersztykami, ale miały swój charakter. Tutaj jest takie… mdłe? Zresztą, dziwne rozpoczęcie, jakby wyprostowanie części rzeczy z Born, co zaburza i tak już rozmytą spójność anime. Zobaczymy, co z tego wyjdzie, ale nie jestem zbyt dobrej myśli.
 • Avatar
  A
  Nikodemsky 11.04.2018 00:51
  Mam mieszane uczucia. Pierwsza połowa odcinka to niepłynna animacja, nierówne przejścia pomiędzy kadrami, lżejsze zarysy i można by się pokusić o stwierdzenie, że całość straciła na zmianie stylu, natomiast druga połowa to zdecydowana poprawa animacji – wyraźne zarysy postaci, płynniejsze przejścia i sprawia wrażenie jakościowego produktu. Pytanie teraz jak będzie wyglądała reszta serii.

  Poza tym mam wrażenie, że dziewczyny straciły na „wizualnej oryginalności” – projekty postaci są o wiele bardziej przeciętne, jak na ironię Asia chyba wyróżnia się najbardziej. Nie, żeby wcześniej było jakoś cudownie ale jest to zdecydowanie klasa niżej pod tym względem, poprzedni styl o wiele lepiej się identyfikował z dxd, imo.

  No i ta piosenka + ten design postaci: [link] dafuq?
  • Avatar
   Witax 11.04.2018 02:57
   Ale teraż kreska bardziej przypomina LN