Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

RErideD -Tokigoe no Derrida-

 • Avatar
  A
  Ephant 2.11.2018 22:07
  5/10
  Porzucone po piątym odcinku, lubię postapo ale nie w takim smętnym wydaniu, szkoda czasu :/ jak nagle wprowadzili podróże w czasie to wymiękłem, chociaż i tak dziwne że przetrwałem dziesiątą deklarację najemnika, że nie pomaga a darmo.
 • Avatar
  A
  Ancietejka 7.10.2018 21:32
  Obejrzałam 2 odcinki
  i odpadam. Nawet nie chce mi się odpalać trzeciego, który jest już dostępny i to nawet w tłumaczeniem. Zresztą, drugi odcinek przewijałam. Bardzo kiepskie rozpoczęcie anime. Po pierwsze – za szybko. Nawet nie mamy szans zaznajomić się dobrze z wymyślonym światem, parę scenek i już zawiązuje się akcja – nie cierpię czegoś takiego. To, że za chwilę rzeczywistość znacznie się zmienia, nie jest wytłumaczeniem. Miałam wrażenie, że twórcy chcieli odbębnić wprowadzenie jak najszybciej się da, by rzucić widza czym prędzej w główny wątek. Zresztą, słowo „odbębnić” jest tu słowem­‑kluczem – to po drugie. Kolejne sceny przelatują, a ja nie odczuwam żadnych emocji. Czasem bywa odwrotnie, gdy bohaterowie za bardzo te emocje ukazują, np. za bardzo się denerwują, wygląda to sztucznie. Najgorszej wyglądał szok Derridy  kliknij: ukryte  – uśmiechnęłam się z politowaniem. Po trzecie – bohaterowie wyglądają na bezpłciowych, ich reakcje bywają dziwne –  kliknij: ukryte 
  Po czwarte –  kliknij: ukryte . Już przy czytaniu opisów czy komentarzy brzmiało to dziwnie, ale myślałam, że jakoś zgrabnie to pokażą, ale, kurde, nie.  kliknij: ukryte  Mogli, nie wiem, pokazać, jak bohater się potyka albo jeszcze inaczej to rozegrać. No po prostu można było się uśmiać.
  Mogłabym wymienić więcej zgrzytów, ale sobie daruję.

  A miałam nadzieję na dobre anime. Nie twierdzę, że później nie będzie lepiej, ale coś wątpię, by seria poprawiła się, jeśli chodzi o prowadzenie akcji, bohaterów czy emocje. Tym bardziej szkoda, bo wizualnie oglądało się całkiem przyjemnie, choć pewnie co bardziej czepliwi zauważyliby jakieś gorsze momenty.
 • Avatar
  A
  ursa 23.09.2018 19:52
  różne przypadki chodzą po ludziach, ale  kliknij: ukryte 
  • Avatar
   Zima 23.09.2018 20:44
   Futuramy się nie oglądało, prawda? :)
  • Avatar
   Ephant 2.11.2018 22:03
   może o futurama reference tu chodziło :P tam to chociaż było zabawne
  • Avatar
   kor56 5.04.2020 15:20
   futurama
   Ale w futuramie to wytłumaczyli w zajebistym odcinku o podróżach w czasie.