Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

Munto II: Toki no Kabe o Koete

 • Avatar
  A
  blue 20.06.2010 13:54
  zgadzam się zachowano wszystkie zalety poprzedniczki i w znacznym stopniu wyeliminowano wady, poprawiono grafike oraz muzyke( nareszcie nabrała jakiegość zauważalnego kształtu) widać zmiany w bochaterach, ich zachowaniu, jest więcej walk i są naprawde widowoskowe,mozna na nie popatrzeć bez ziewania .
  UWAŻAM, ŻE ABSOLUTNIE KAŻDY KTÓRY INTERESUJE SIĘ FANTASY, MAGIĄ POWINIEN RZUCIĆ NA MUNTO OKIEM
  • Avatar
   Torren 6.08.2010 22:34
   W końcu ktoś kto myśli podobnie. Czasem ciężko znaleźć taką osobę. Może przyczynimy się do rozpowszechnienia tego anime?
   • Avatar
    blue 7.08.2010 10:17
    Jasne. Munto nie jest może szczególnie wybitne, ale znalazłam w nim wszystko czego chciałam. Oglądanie tej zaaaaakrótkej ovy sprawiło mi niemałą frajde.
    • Avatar
     Torren 7.08.2010 13:21
     To jest jedno z moich ulubionych. Cieszę się, że nie jest zalane falą różu, puchu i słodkości, bo mnie już od tego mdli. Anime na podstawie oav to dobry pomysł, ale, że nie powstała (nawet nie wiem czy powstanie) dalsza część ostatnie odcinki zostały no troszkę, stały się denerwujące. Świat się wali a te gadają i jedzą jakieś kwadratowe owoce? Oby (jeśli powstanie) trzecia część nie była na podstawie anime.
     • Avatar
      blue 22.08.2010 11:20
      To prawda ova nie jest przesłodzona i to jedna z jej zalet;)
      Co do tej dalszej części to w 2009 roku wyszedł film i z tego co mi wiadomo fabularnie trzyma się serii TV.
      • Avatar
       Torren 26.08.2010 14:34
       Wiem, ale tego filmu nie mogę znaleźć. Ale jeśli będzie tak bardzo podobne do anime i znowu te owoce i pogaduszki, to nie ma co oglądać.
 • Avatar
  A
  Torren 9.05.2010 00:42
  Coraz lepiej!
  Boże. Skończyłam, i powiem tak: lepsze, niż pierwsza część, lepsze, niż te 9 odcinków, i wolałbym by powstała kontynuacja.Muzyka pod koniec wreszcie lepsza, niż w pierwszej, a powiem coś waznego. W tych przeklętych 9 odcinkach omineli takie piękne fragmenty! Ja bym dała niektóre, no bo były świetne! Jak mogli to zrobić?! Rzeczywiście akcja i to wszystko… nareszcie! I według mnie dobrze się kończy, tak jak miało. Daje pole do popisu wyobraźni fana, czas… I znów pytanie. Czemu to jest tak mało znane? Jest genialne, nie durne magical girl ma uratować swiat przed zagładą jakimiś słodkimi zabawkami w postaci mikrofonu lub jeszcze czegoś (wole nie wspominać) Czy mógłby ktoś mi odpowiedzieć? Dlaczego ZAWSZE najlepsze anime jest wprost ignorowane, na rzecz np. durnej haruhi? Boże!To, jest dopiero głupia seria! Czy zawsze coś nudnego i nie powiem jeszcze jakiego musi być lepsze od naprawdę dobrych anime?!
 • Avatar
  A
  wa-totem 14.07.2007 02:53
  warto oglądać!
  Munto II jest w nieco inny, bardziej dynamiczny niż Munto I sposób, widowiskowe.

  Faktycznie, boli swoisty cliffhanger, jednak na swój sposób film stanowi całość, i warto go oglądać nawet jeśli ta swoista seria nie miałaby być kontynuowana.

  Wierzę jednak że kontynuację w końcu zobaczymy, choć może niezbyt prędko, bo KyoAni ma niewiarygofny portfel franszyz będących kopalniami złota – Haruhi, Full Metal Panic, porozumienie z Key/Visual Arts…

  Munto II to godna kontynuacja pierwszego filmu, pozycja obowiązkowa dla każdego kto widział Munto I, a zdecydowanie dla fana produkcji spod znaku Kyoto Ani.

  Mocne 8/10.