Tanuki-Anime

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

Inuyasha: Toki o Koeru Omoi

 • elo xD 13.02.2012 19:49:08 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  Szyszul 27.09.2010 16:07
  Taki sobie
  Po obejrzeniu całej serii tv zabrałam się za pierwszą kinówkę. Podchodziłam do niej z lekkim dystansem, ponieważ słyszałam, że nie jest najlepsza. Ja mam do niej mieszane uczucia. Kreskę spierdzielili, o wiele bardziej wolałam tę zwykłą, z anime. Oczy Sesshoumaru + cała Kagome to najgorsze wady. Co się tyczy fabuły – nudna. Chociaż od momentu, gdy  kliknij: ukryte 
  Sesshoumaru mógł coś więcej zrobić. Pokazał się bodajże z trzy razy i sam Jaken więcej pokazał. Mogło się obyć też bez Kikyo, którą przedstawili naprawdę masakrycznie (chodzi o charakter, nastawienie do świata i Kagome).
  Na plus niektóre scenki humorystyczne – wyłam ze śmiechu na  kliknij: ukryte 
  Dubbing niezmieniony, jest okey. Najlepszy wątek –  kliknij: ukryte , łezka się w oku zakręciła.
  Tak więc moim zdaniem film naprawdę średni, chociaż dla fanów Inuyashy pozycja obowiązkowa.
  Ps. Miałam tę niewygodę, że oglądałam z pl napisami, gdzie zrobili z Shippo dziewczynkę… ^^"
 • Avatar
  A
  Kisa 2.09.2007 23:05
  ...
  Jestem fanką 'Inuyashy' od dawna i widziałam wszystkie kinówki i serię tv, i wg mnie pierwsza kinówka wypada najgorzej. Postaci nieco przerysowane; już chyba lepiej napisaliby wprost: 'Miroku jest zboczony i często maca Sango po tyłku' niż ciąglę to pokazywali, kłótnie Inu i Kag wypadły nienaturalnie, Sesshoumaru i Kikyo błąkają się bez celu, kinówka spokojnie obeszła by się bez tej dwójki (a już na pewno bez Sessha) Poza tym wątek romantyczny tak przerysowany, że co chwila krzywiłam się z niesmakiem.  kliknij: ukryte  A, i ten ich główny przeciwnik – takie coś Inuyasha powinien był pokonać bez większych problemów. Najlepszym wątkiem z całej kinówki był chyba wątek Sango i Kirary
 • Scarlet 24.05.2007 18:19:24 - komentarz usunięto
 • Avatar
  A
  Mana 2.05.2007 20:13
  Piękny film
  Fabuła ? nie jest oryginalna ,przyznaję,ale akcja świetna. noa, sceny z Kagome i Inuyashą były po prostu piękne (az się popłakałam ^^' ) Dzieło jakich mało,wai.
 • Avatar
  A
  Eternal Snow 6.04.2007 22:20
  Inuyasha: Toki o Koeru Omoi
  Nie powiem, że to moja ulubiona kinówka. Kreska dziwaczna,Kagome miejscami wyglądała strasznie =/ Ogląda się miło, ale trochę jej brakuje do trzeciej czy drugiej kinówki.
 • Avatar
  A
  UTENA 17.02.2007 00:28
  a mi sie podobaja tła :P:P:P
  jakby to napisać zatkała mnie kreska i tła w inu yashy czuć klimat i wogle chce sie pglądać ale niestety postacie sa w filmie mało wykerowane . jak na ocene dałabym 4 z dużym plusem a przedewszystkim za tła obraz i dźwiek

  A propos…. nie znieniono seiyuu postacie mają takie same głosy jak przedtem .....
 • Avatar
  A
  Salva 9.12.2006 19:49
  "Wziąć na rogi czy nie wziąć, oto jest pytanie ?" serialu ep 2.
  Niestety z 1­‑wszej kinówki też nie jestem zadowolona. Prz yczym moje niezadowolenie nie ma rozmiarów tak dużych jak to z powodu 2 kinówki.

  Zgadzam się po części z Zegarmistrzem, chociaż w zasadzie ja bym to oceniła dużo gorzej, ze wzgledu na kompletne zniszczenie postaci. I nie chodzi mi tu tylko o kreskę ( zauważyłam że twórcy kinówek żywią ogromną awersję do Kagome, z niejasnych przczyn, co wpływa trochę na mój do niej stosunek i co mi się bardzo nie podoba ! ) ale o charaktery. Co mogę zarzucić filmowi ?

  Ano po pierwsze za dużo postaci i zbyt duża chęć pokazania ich w skondensowanej formie. Co skończyło się fiaskiem bo w przypadku postaci tak złożonych jak bohaterowie Inuyashy tego się zrobić po prostu nie da. Chodzi mi konkretnie o, zaraz na początku  kliknij: ukryte  Humor uratował tą kinówkę i tylko przez niego być może jeszcze kiedyś ją obejrzę. Był pierwszorzędny i taki jaki w Inuyashy powinien być. Muzyka jak zwykle także świetna. Ale zmiany postaci nie wybaczę nigdy.

  Ukryto spoiler.
  Moderacja
 • Avatar
  A
  Nanami 5.08.2006 16:20
  Dobre, dobre :}
  Sam wątek walki ze „strasznym, złym i na dodatek szaleńczo się śmiejącego” mnie nudził i wzbudzał tylko kolejny ziew albo dziki chichot pod nosem, ale bardzo dobry jest w tym movie wątek humorystyczny! Tutaj duży plus.
  Co do wpasowania tego filmu do serii TV, to po 54 odcinku – i ja tak zrobiłam, bo  kliknij: ukryte 
 • Avatar
  A
  kethana7 6.03.2006 20:24
  zaskoczenie
  Po przeczytaniu recenzji siadałam do oglądania z dość mieszanymi uczuciami(Castle Beyond The Looking Glass całkowicie mnie zawiodło a tyle dobrego było o nim napisane). Ale muszę przyznać, że strasznie się zaskoczyłam. Mi się podobało i z czystym sumieniem mogę polecić, szczególnie fanom Inuyashy(do których należę:)
 • Avatar
  A
  Azag 8.02.2006 23:35
  Dodatek
  A moim zdaniem dla tych co serie oglądają najlepiej będzie jak obejrzą ten film dopiero po 37 (bodajże) odcinku czy 39  kliknij: ukryte   – bo dopiero wtedy obecne są już w serii wszystkie wątki występujące w filmie. Oczywiście jak ktoś nie oglądał serii wogóle to film bedzie dla niego zrozumiały, no ale czy te 37 odcinków nie jest tego warte???
 • Avatar
  A
  K. 8.09.2005 08:51
  Inu-Yasha: Toki o Koeru Omoi
  fakt faktem jeśli chodzi o grafike to postacie są więcej niż lekko zmienione i to nie zawsze na dobre . Uważam że mocym plusem tego filmu jest fabuła która mnie zachwyciła. Szczególnie zainteresowały mnie momenty dotyczące Inuyashy i Kagome któremnie wzruszyły. polecam.